Avento Villeroy & Boch – w lekkim stylu

Efekt lekkości w łazience można uzyskać na wiele sposobów. Niewątpliwie ważną rolę odgrywa dobór odpowiedniej ceramiki łazienkowej.

Jeśli w naszej łazience chcemy stworzyć wrażenie wolnej przestrzeni i świeżości, meble oraz urządzenia, takie jak: umywalka, miska ustępowa oraz wanna lub kabina prysznicowa nie powinny być zbyt masywne, ani przytłaczające. Idealną propozycją do nowoczesnych, a zarazem delikatnych wnętrz jest nowa kolekcja Avento marki Villeroy & Boch.

Funkcjonalność do każdej łazienki

Avento
fot. luxaqua.com.ua

Już na pierwszy rzut oka łazienka wyposażona w meble i ceramika Avento sprawia wrażenie lekkości i ładu. Umywalki o wąskich krawędziach wyglądają smukło i subtelnie. Dzięki szerokiej dostępności rozmiarów ( od 45 do 100 cm) będą pasować nawet do niewielkich łazienek lub wnętrz o nietypowym układzie. Umywalki są szlifowane od dołu, dlatego można je zamontować bez szafki lub połączyć z dowolnie wybranym materiałem. Wykonane z akrylu wanny z kolekcji Avento z odpływem umieszczonym pośrodku, są dostępne w czterech wymiarach ( 180 x 80 cm, 170 x 75 cm, 170 x 70 cm i 160 x 70 cm). Podwieszane miski ustępowe o miękkich, opływowych kształtach zostały wyposażone w nowoczesną technologię DirectFlush, która zapewnia szybsze, dokładniejsze i bardziej higieniczne czyszczenie.

Meble na błysk

Avento
fot. villeroy-boch.pl

W kolekcji Avento dostępne są także meble łazienkowe, które doskonale uzupełniają efekt nowoczesności i lekkości. Fronty mebli zostały wykonane ze szkła akrylowego, któremu zawdzięczają większą wytrzymałość i wysoki połysk. Cztery kolory (Crystal White, Crystal Grey, Crystal Black oraz Crystal Blue) pozwalają uzyskać różnorodne efekty, w każdym przypadku możemy jednak liczyć na spokojny, dość chłodny, a przy tym stonowany wygląd łazienki. Meble Avento odznaczają się także niezwykłą pojemnością i funkcjonalnością. Szafki podumywalkowe z parą szuflad lub otwieranymi drzwiami, wysokie szafki podwieszane i mniejsze szafki boczne dostępne są w wielu praktycznych wymiarach.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.