Baterie podtynkowe – wyjątkowe rozwiązanie w łazience

Coraz częściej bywa tak, że urządzając naszą nową łazienkę szczególną uwagę przywiązujemy nie tylko do jej funkcjonalności, ale również do wyglądu. Zależy nam na wyjątkowym designie całości pomieszczenia oraz poszczególnych jego elementów. Nie da się ukryć, że ważny jest każdy szczegół, począwszy od płytek na ścianach, poprzez ceramikę, armaturę, aż do wykończenia w postaci dodatków, takich jak dozownik do mydła czy podajnik na papier toaletowy. Aby łazienka wyglądała naprawdę wyjątkowo, dograny musi być każdy szczegół. Nie wystarczy jedynie wybrać oryginalne płytki, aby nasza łazienka zachwycała nowoczesnością.

baterie_podtynkowe_1

Nowoczesne baterie
W ostatnim czasie pojawiło się na przykład bardzo interesujące rozwiązanie, jeśli chodzi o armaturę łazienkową. Okazuje się bowiem, że możemy ukryć baterię prysznicową lub umywalkową pod tynkiem. Wtedy widoczne dla naszego oka będą jedynie uchwyty oraz rozeta maskująca, a cała bateria pozostanie ukryta w ścianie. O zaletach baterii podtynkowych przekonują producenci oraz projektanci wnętrz. Trzeba przyznać, że jest to bardzo estetyczne i pomysłowe rozwiązanie, które posiada wiele zalet, zwłaszcza jeżeli zależy nam na niebanalnej aranżacji łazienki. Do wyboru mamy bardzo efektowne wzory baterii podtynkowych, które sprawdzą się w każdej łazience przy dowolnej aranżacji.

baterie_podtynkowe_2

Zalety baterii podtynkowej

W rozpatrywaniu zalet tego rodzaju armatury łazienkowej warto zwrócić uwagę nie tylko na walory estetyczne, ale również na jej funkcjonalność. Korzystanie z baterii podtynkowych jest bardzo wygodne, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu mamy więcej miejsca i swobodę ruchów pod prysznicem czy w wannie. Możemy więc zyskać przestrzeń i nowoczesny styl w miejscu, z którego korzystamy codziennie. Nasi goście z pewnością również będą bardzo zadowoleni i zachwyceni wyjątkowymi walorami baterii podtynkowych. Należy też wspomnieć, że ich montaż nie sprawia żadnych kłopotów i nie jest bardziej skomplikowany niż przy tradycyjnej armaturze. Wszystkim osobom, którym zależy na komforcie oraz luksusie i nowoczesnym designie w łazience baterie podtynkowe z pewnością przypadną do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.