Be Spot Koncept – sprytny pomysł na małą łazienkę

Mała łazienka wymaga pomysłowych rozwiązań, dzięki którym znajdzie się w niej miejsce na wszystko, co niezbędne, a jej użytkowanie będzie wygodne dla wszystkich domowników. Seria Be Spot marki Excellent to bardzo praktyczna i dobrze przemyślana seria ceramiki łazienkowej, która doskonale sprawdzi się w tej roli.

Wygodnie w małej łazience

fot. excellent.com.pl
fot. excellent.com.pl

Do niedawna urządzenie małej łazienki nie dawało zbyt wiele możliwości. Właściciele łazienek o niewielkim metrażu musieli zadowolić się łazienką zabudowaną co do centymetra, pozbawioną miejsca na swobodne poruszanie się i mało atrakcyjną. Na szczęście te czasy się zmieniły. Dziś nawet całkiem mała łazienka może być wygodna, funkcjonalna i estetyczna, oczywiście pod warunkiem, że wybierzemy odpowiednie wyposażenie. Linia Be Spot Excellent to jedno z rozwiązań stworzonych specjalnie do małej łazienki, która z pomieszczenia o niewielkich wymiarach pozwala stworzyć miejsce, w którym można poczuć się swobodnie i komfortowo.

Wanna ze strefą prysznicową

Wanna Be Spot odznacza się dobrze przemyślaną formą, która łączy to, co w małej łazience wydaje się niemożliwe – wannę i kabinę prysznicowej. Wanna posiada specjalnie wydzieloną strefę prysznicową, która równocześnie może być wygodnym miejscem na długą, relaksującą kąpiel. Jej dalsza część charakteryzuje się wąskimi krawędziami, dzięki czemu wanna dobrze spełnia swoją rolę, a przy tym nie zabiera dużej ilości miejsca w pomieszczeniu. Zewnętrzny bok wanny Be Spot pozwala zarówno na zabudowanie płytkami o dowolnym rozmiarze (Flex System), jak i wykorzystanie eleganckiej obudowy złożonej z dwóch elementów, niezwykle łatwej w montażu (Izi System). W połączeniu z wanną doskonale radzi sobie parawan Be Spot z praktycznym systemem unoszenia. Parawan dostępny w wersji lewej i prawej jest dopasowany do specyficznego kształtu wanny, a powłoka Clean Control która pokrywa jego wewnętrzną stronę, zapobiega powstawaniu ciężkich do usunięcia zabrudzeń.

Mała umywalka z praktycznym blatem

fot. excellent.com.pl
fot. excellent.com.pl

Ciekawym urządzeniem jest również mała umywalka Be Spot do zamontowania w ścianie. Zajmuje bardzo niewiele miejsca, a nieduży blat pozwala na wygodne i bezproblemowe użytkowanie umywalki z wykorzystaniem kosmetyków i akcesoriów.

Źródło: www.excellent.com.pl

Zdjęcie główne: www.excellent.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.