Bezwzględna czystość Maxi Clean Roca

Dzisiaj łazienka to miejsce, w którym chcemy nie tylko zmyć z siebie pył codzienności i wykonać rutynowe czynności higieniczne. To w łazience chcielibyśmy poczuć się jak w azylu zażywając relaksującej kąpieli i robiąc się na bóstwo. Nie jest to jednak możliwe, kiedy nasza łazienka nie lśni czystością w każdym kącie i bielą ceramiki sanitarnej. A przecież to właśnie umywalka, miska ustępowa i bidet są najbardziej narażone na osadzanie się brudu, kamienia i zarazków. Jak więc zapewnić czystość naszej łazience nie spędzając na jej szorowaniu każdej wolnej chwili? Okazuje się, że rozwiązanie idealne znalazła firma Roca, która zastosowała nowatorską powłokę na urządzeniach sanitarnych.

Umywalka z powłoką Maxi Clean
Umywalka z powłoką Maxi Clean

Powłoka Maxi Clean Roca
Dzięki zastosowaniu nanotechnologii powstała zaawansowana technologicznie powłoka Maxi Clean, która aplikowana jest podczas produkcji na elementy ceramiki sanitarnej. Dzięki temu można uzyskać wyjątkowo gładką powierzchnię na umywalkach, bidetach oraz miskach ustępowych. Zapobiega ona osadzaniu się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń na urządzeniach sanitarnych, co bardzo ułatwia utrzymanie ich w czystości. Codzienna pielęgnacja ceramiki sanitarnej dzięki zastosowaniu powłoki Maxi Clean jest dziecinnie prosta i bardzo wygodna. Wystarczy jedynie miękką ściereczką usuwać kropelki wody, które pozostają na powierzchni sanitariatów dzięki efektowi sperlenia wody.

Miska WC z powłoką Maxi Clean
Miska WC z powłoką Maxi Clean

Ekologia i ekonomia z ceramiką Roca
Zastosowana przez firmę Roca powłoka Maxi Clean pozwala na ekologiczne czyszczenie powierzchni sanitarnych. Nie jest bowiem konieczne stosowanie aktywnych powierzchniowo lub ściernych środków czyszczących, które mogą dodatkowo niszczyć gładkie powierzchnie. Dodatkowo możemy przy tej okazji zaoszczędzić, ponieważ dla utrzymania czystości urządzeń sanitarnych wystarczy nam miękka ściereczka oraz trochę cieplej wody. Tylko w przypadku większych i trwałych zabrudzeń należy zastosować od czasu do czasu jakiś łagodny środek czyszczący. Produkty z powłoką Maxi Clean możemy wybrać jako jedną z opcji między innymi w kolekcjach Dama Senso, Hall, Khroma, America, Veranda, Barcelona, Happening, Meridian, Frontalis i Element firmy Roca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.