Ceramic Cube Grohe – minimalizm z charakterem

Prosta, minimalistyczna łazienka o geometrycznych kształtach to nie tylko trend w łazienkowym designie, ale sposób na stworzenie miejsca, w którym łatwiej znaleźć wyciszenie i odetchnąć po trudach dnia.

fot. grohe.co.za

Prostota – sposób odpoczynek od zgiełku
Zastanawiając się dlaczego moda na minimalizm cieszy się nieprzerwaną popularnością, można dojść do wniosku, że chodzi o coś więcej niż względy estetyczne. W dzisiejszym, coraz bardziej zabieganym świecie potrzebujemy przestrzeni, w której można odciąć się od natłoku bodźców, spraw i odzyskać równowagę, a łazienka urządzona w duchu minimalizmu zdecydowanie temu sprzyja. Brak zbędnych dodatków, proste i czyste formy to zresztą nie tylko pomoc w odzyskiwaniu utraconego balansu, ale także sposób na uzyskanie bardzo eleganckiego i nowoczesnego wystroju wnętrza.

Ład dzięki formie sześcianiu
Seria Ceramic Cube marki Grohe to doskonała odpowiedź na potrzeby osób, marzących o łazience jako enklawie spokoju i wyciszenia, urządzonej w dobrym stylu. Choć serię można zaliczyć do klasyki minimalizmu, nie jest ona surowa, ani ascetyczna. Formy ceramiki Cube są geometryczne, proste, ale jednocześnie dynamiczne – to ich cecha wyróżniająca, nadająca kolekcji mocnego charakteru. Inspiracją dla ich twórców były czyste formy sześcianów, dzięki czemu kolekcja prezentuje się bardzo proporcjonalnie, wprowadza atmosferę ładu, opanowania. Łatwo wyobrazić sobie kolekcję Ceramic Cube w łazience osób aktywnych, żyjących w rytmie dużego miasta.

Technologie dla komfortu i pełnej higieny.
Nowa ceramika marki Grohe nie tylko wygląda nowocześnie, ale także umożliwia oszczędne, higieniczne oraz wygodne i komfortowe użytkowanie. Zastosowano w niej m.in. technologie cichego spłukiwania oraz wolno opadającą deskę. Trzy wloty sprawiają, że woda o silnym strumieniu bardzo dokładnie czyści wnętrze miski. Powłoka antybakteryjna z jonami dodatkowo zabezpiecza przed rozwojem drobnoustrojów.

Zdjęcie główne: www.grohe.co.za

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.