Ceramika „Silk” – łazienka dla bogatych

Jeśli należymy do tych szczęśliwców, którzy nie muszą się zbytnio przejmować stanem konta bankowego, bo mają wystarczająco dużo pieniędzy, by spełniać wszelkie zachcianki, to najprawdopodobniej i kwestia wyboru ceramiki do naszej łazienki raczej snu z powiek nam nie spędza. Niemniej jednak wszystkim tym, którym zależy na sensownym wydawaniu pieniędzy, poleciłbym zainteresowanie się serią „Silk” zaprojektowaną przez firmę „Keramag” – nie jest to wyposażenie tanie, ale w odróżnieniu od wielu innych producentów niemiecka firma sprzedaje ceramikę rzeczywiście funkcjonalną. W Polsce seria jest dostępna w ofercie firmy „Koło”.

Wszystko, a nawet więcej

umywalka Silk
umywalka Silk

O serii „Silk” da się powiedzieć wiele i na pewno nie da się jej skwitować kilkoma zdaniami. Jest ona bowiem zwyczajnie ogromna – to jedna z największych (jeśli nie największa) serii w ofercie „Koła” – „Silk” składa się z aż 79 elementów. Siłą rzeczy nie ma praktycznie możliwości, żeby w tej serii czegoś nie było, ponieważ jest w niej absolutnie wszystko, co w łazience możemy chcieć mieć: umywalki (o rozmiarach od 40 do 120 cm), postumenty, półpostumenty, umywalki nablatowe, miski ustępowe wiszące i stojące, deska sedesowa, bidet, szafki podumywalkowe wiszące i stojące (w dwóch wersjach kolorystycznych: jasny dąb i wenge pangar), przegrody do szuflad, szafki boczne niskie i wysokie (także w dwóch wymienionych wcześniej kolorach), lustra wiszące (w różnych rozmiarach) z oświetleniem, taborety, blaty podumywalkowe, elementy montażowe, wieszaki na ręczniki, wanna, półki, panele ścienne i narożne, podesty a nawet moduły kosmetyczne! Jedyne, czego może nam zabraknąć, to pieniądze na zakup tego wszystkiego, czego będziemy potrzebować…

Podsumowanie

wanna Silk
wanna Silk

W przeciwieństwie do wielu innych omawianych przeze mnie serii ceramiki i wyposażenia łazienkowego w tym wypadku w zasadzie nie ma się do czego przyczepić: elementów jest takie mnóstwo, że da się wyposażyć każdą łazienkę, wzornictwo jest eleganckie, funkcjonalne, a jednocześnie od razu widać, że nie jest to ceramika tania, no i przede wszystkim seria wyróżnia się niezwykle pozytywnie na tle porównywalnych cenowo ofert innych producentów – tak więc bez wahania i jakichkolwiek wyrzutów sumienia wystawiam zasłużone 5 dla serii „Silk”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.