Cersanit Colour – łazienka indywidualisty

Choć większość oferowanych obecnie kolekcji ceramiki łazienkowej cechuje raczej ograniczona paleta barw, nie znaczy to, że wyraziste kolory w łazience nie są trendy. Kolekcja Cersanit Colour przekonuje, że elegancja i minimalizm w łazience mogą iść w parze z odważnymi aranżacjami i zastosowaniem kilku kolorów jednocześnie.

Minimalizm, umiar i elegancja to obecnie dominujące cechy wielu propozycji producentów ceramiki łazienkowej. Towarzyszy im stosowanie określonej palety kolorów. Efekt wysmakowanego wnętrza łatwo uzyskać za pomocą połączenia bieli oraz stonowanych odcieni beży i szarości, jednak mało kto spodziewa się, że jest to możliwe także dzięki wykorzystaniu bardziej wyrazistych barw.

CersanitColour
Cersanit Colour

Cersanit Colour to kolekcja ceramiki łazienkowej, w której skład wchodzą: kompakty WC, miski zawieszane, serie umywalek, deski sedesowe oraz szafki wiszące i podumywalkowe. Elementy wyposażenia dostępne w czterech kolorach: białym, niebieskim, żółtym, szarym i różnych formatach, pozwalają zaaranżować wnętrze o wyjątkowym i unikalnym charakterze, idealnie dopasowane do gustu użytkowników. Kolekcje wyposażenia przeznaczone do wnętrz o minimalistycznym charakterze to często przestrzenie, których kolorystyka ogranicza się do szarości, czerni i bieli. Z barwną serią Cersanit mocnym kolorem możemy przełamać chłód oszczędnego wystroju łazienki, a nawet wprowadzić całą dostępną gamę barw nie powodując przy tym chaosu.

Ciekawą propozycją kolekcji Colour jest nowoczesna deska sedesowa dostępna w dwóch kolorach: szarym i białym. Jej szerokie powierzchnie boczne i opływowe krawędzie wewnętrzne zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania, a dzięki specjalnym zawiasom deskę można łatwo odpiąć i wyczyścić. Deska posiada funkcję powolnego opadania.
Na uwagę zasługują także meble i dodatki, które doskonale podkreślają charakter kolekcji. Fronty szafek z kolekcji Colour można zestawiać w dowolnych kombinacjach, jednak aby nadać łazience jeszcze bardziej indywidualny wygląd, możemy zastosować szklane listwy dostępne w 3 kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.