Cienkie ranty, doskonała trwałość, nowe kolory – Ipalyss Ideal Standard

Umywalki o zachwycająco cienkich rantach i urzekających, modnych kolorach, w nowych rozmiarach to kolejne propozycje marki Ideal Standard.

Ultra cienkie ranty, mocne kolory, zadziwiający trwałością materiał – oto najważniejsze trendy w nowo powstających kolekcjach umywalek. Kolekcja Ipalyss marki Ideal Standard posiada każdą z tych cech, a nawet więcej. Umywalki nablatowe tego producenta posiadają wyjątkowo miły dla oka, a zarazem efektowny design, zaliczany do typu light design, odznaczającego się lekkością i prostotą. Prostokątna misa o zaokrąglonych kształtach została zaprojektowana przez Robina Leviena, jednego z najbardziej uznanych brytyjskich projektantów, który przez 30 lat współpracy z Ideal Standard wyspecjalizował się w tworzeniu ceramiki eleganckiej, innowacyjnej i przyjaznej użytkownikowi.

Tym, co w szczególny sposób wyróżnia kolekcję Ipalyss to niezwykle cienkie ranty. Grubość 3,5 mm udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu wyjątkowo materiału. Diamatec to nowy materiał ceramiczny marki Ideal Standard. Składa się on m.in. tlenku glinu, który nadaje ceramice twardość wytrzymałość oraz szamotu, który zapobiega pękaniu i sprawia, że jest ona jeszcze mocniejsza. Właściwości materiału Diamatec oraz jego odporność na uderzenia i naprężenia potwierdzają niezależne testy i badania. Jednocześnie ten niezwykle trwały materiał umożliwia formowania lekkich i delikatnych form. To dzięki niemu możliwe było uzyskanie subtelnych form umywalek Ipalyss.

Pierwsza wersja kolekcji oferowała jedynie w białym wykończeniu i w rozmiarze 55x 38 cm. Obecnie kolekcja rozszerzyła się o umywalki nablatowe prostokątne o szerokości 80 cm, 65 cm i 55 cm w wersjach z otworem i bez otworu na baterię oraz z przelewem i bez przelewu, a także umywalki nablatowe owalne o szerokości 40 cm i 60 cm, bez otworu przelewowego i bez otworu na baterię. Wygląd ceramiki Ipalyss stał się jeszcze bardziej atrakcyjny dzięki dostępności aż 10 atrakcyjnych kolorów: białego (połysk i mat), czarnego (połysk i mat), jasnobrązowego, ciemnoszarego, czerwieni granatu, cielistego, miętowego, jasnoszarego, jasnoniebieskiego i szałwiowego. Szeroka paleta opcji kolorystycznych umywalek w połączeniu z płytką ceramiczną maskującą odpływ, umożliwiają stworzenie wielu ciekawych i modnych aranżacji, dostosowanych do potrzeb współczesnych użytkowników.

Zdjęcie główne: www.idealstandard.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.