Collaro Villeroy&Boch – przyjemność i wygoda do każdej łazienki

Jak stworzyć luksusową i funkcjonalną łazienkę, niezależnie od jej powierzchni? Warto postawić na ceramikę wysokiej jakości, zaprojektowaną zgodnie z najnowszymi trendami i przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii.

fot. villeroy-boch.pl

Cechy ceramiki do małej łazienki
Jak wyposażyć małą łazienkę – to chyba najczęstszy problem, związany z wyposażeniem łazienki. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór kolekcji ceramiki, która została zaprojektowana z myślą o pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Taka ceramika odznacza się przede wszystkim prostymi i nieskomplikowanymi kształtami, dużą ilością rozmiarów do wyboru – w tym niewielkich umywalek oraz sprytnymi rozwiązaniami, które ułatwiają korzystanie z łazienki w stosunkowo ciasnej przestrzeni.

Collaro – stylowa, modna uniwersalna
Nowa kolekcja Collaro Vileroy&Boch, stworzona z myślą m.in. o małych łazienkach, posiada coś jeszcze – świetny design, dzięki któremu użytkowanie tej ceramiki jest nie tylko wygodne, ale także estetyczne. Collaro została zaprojektowana zgodnie z najnowszym trendem, polegającym na połączeniu miękkich i delikatnych linii z prostym geometrycznym kształtem bryły. W ten sposób obowiązujący od lat we wzornictwie łazienkowym ascetyczny minimalizm, stał się bardziej subtelny, lekki i swobodny, ale także elegancki i uniwersalny. Nie da się oprzeć wrażeniu, że ceramika Collaro jest niezwykle stylowa i modna, a jednocześnie, że będzie pasować do niemal każdej łazienki. Potwierdzeniem najwyższej klasy tego wzornictwa jest nagroda Red Dot Award w kategorii „Product Design 2019”.

fot. villeroy-boch.pl

TitanCeram i TitanGlaze
Ważnym atutem kolekcji jest wysoka jakość i wykorzystanie najnowszych technologii dla większej trwałości i komfortu użytkowania sanitariatów. W skład kolekcji wchodzą umywalki, wanny wolnostojące i przyścienne z hydromasażem, które zostały wykonane z niesamowicie wytrzymałego materiału TitanCeram, pokrytego wyjątkowo trwałym szkliwem TitanGlaze w eleganckim, matowym kolorze Stone White.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.no

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.