Delikatna i minimalistyczna Crea Cersanit

Wanny, umywalki, toalety z eleganckim, cienkimi rantami w minimalistycznym wydaniu. Crea marki Cersanit ceramika i meble o nowoczesnej, a jednocześnie wyrafinowanej formie.

fot. cersanit.com.pl

Minimalizm w łagodnym wydaniu
Ceramika Crea wyróżnia się prostym, eleganckim, a jednocześnie subtelnym designem, utrzymanym w duchu nowoczesnego minimalizmu. Geometryczne kształty nie wydają się tu surowe i ascetyczne. Cienkie ranty nadają im delikatności, dzięki czemu Crea jest tworzy harmonijne i przyjemne dla oka otoczenie, pozostając blisko aktualnych trendów we wzornictwie.
Kolekcję ceramiki dopełniają meble, które razem tworzą wysmakowaną grę barw: bieli, szarości i szlachetnego drewna dębu.

Rocklite – ceramika lżejsza, bardziej trwała i wyjątkowo gładka
Do stworzenia cienkich ścian ceramiki Crea zastosowano nowoczesną technologię Rocklite, która polega na wykorzystaniu masy ceramicznej o zmienionych właściwościach oraz zmodyfikowanego szkliwa. Dzięki niej ceramika jest wyjątkowo wytrzymała, a szkliwo jest doskonale gładkie oraz jednolicie białe. Zaletą Rocklite jest nie tylko większa odporność i piękny wygląd, ale niższa waga i większa łatwość czyszczenia.

Umywalki, wanny, toalety Crea
W kolekcji znajdują się umywalki okrągłe i kwadratowe nablatowe, wpuszczane w blat i meblowe o prostokątnym kształcie. Wszystkie wanny zostały stworzone z myślą o zabudowie płytkami. Dostępne są w kształtach prostokątnym i asymetrycznym. Ich cechą charakterystyczną jest niski rant o wysokości 10 mm. Zawieszane bidety i bezrantowe miski wc są dostępne w wersji prostokątnej lub owalnej. Dodatkowym atutem jest płaska deska z powłoką antybakteryjną.

fot. cersanit.com.pl

Funkcjonalność i szeroki wybór form, faktur i kolorów
Ogromną zaletą kolekcji Crea jest funkcjonalność. Kolekcja jest wieloelementowa i daje wiele opcji aranżacji. Choć wszechstronność nowo powstających kolekcji do łazienek powoli przechodzi do standardu, rzadko występuje w tak wysmakowanych i stylowych kolekcjach. Do wyboru jest nie tylko wiele form i wymiarów ceramiki i mebli, ale także faktur i kolorów, co pozwala skomponowanie własnej, niepowtarzalnej łazienki, bez względu na jej wymiary.

Zdjęcie główne: www.cersanit.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.