DuraSquare – nowoczesna i ponadczasowa

Jedną z zalet ceramiki łazienkowej o prostych formach jest jej ponadczasowość – mimo zmieniających się trendów, oszczędne formy są zawsze w modzie. Jeśli do tego dołączymy delikatne ranty, nowoczesne materiały i funkcjonalne dodatki otrzymamy piękną i praktyczną kolekcję, idealną na długie lata użytkowania.

fot. duravit.pl

DuraSquare Duravit to kolekcja umywalek i wanien bardzo solidnych i wygodnych w użyciu oraz wysoce estetycznych. Prostokątne kontury zewnętrzne i miękkie linie wewnętrzne doskonale współgrają i tworzą subtelną i przyjemną dla oka całość. To lekkie wzornictwo doskonale sprawdzi się w małych łazienkach.

Zgodnie z zamysłem projektantów, motywem przewodnim DuraSquare jest fuzja prostokąta i koła – organiczne, opływowe kształty środka łączą się z geometryczną obudową. Dodatkowym walorem umywalek z tej serii, podnoszącym jej estetykę i możliwości aranżacyjne, jest szkliwiony tył. Umywalkę można ustawić przed lustrem, tworząc bardzo ciekawy efekt, co widać na jednym ze zdjęć na stronie internetowej producenta.

Oprócz umywalek w serii DuraSquare dostępne są wanny wolnostojące i do zabudowy (narożne, przyścienne) o wygodnym, przestronnym wnętrzu. Odznaczają się tym samym wzornictwem oraz dodatkowymi możliwościami, zwiększającymi komfort podczas kąpieli. Opcjonalnie wanna może być wyposażona w moduł dźwięku oraz system hydromasażu air-whirl. Wanny są dostępne w rozmiarach: 1850 x 850 oraz 1800 x 800 cm.

fot. duravit.pl

Ceramika została wykonana wyjątkowo wytrzymałych, dobrze utrzymujących ciepło i przyjemnych materiału DuraSolid i DuraCeram.

Doskonałym dopełnieniem ceramiki DuraSquare bedą proponowane przez producenta kolekcje mebli Vero i L-Cube. Z powodzeniem można je jednak zastąpić innymi meblami, ponieważ DuraSquare to uniwersalna, klasyczna seria, z którą bez problemu stworzymy indywidualną aranżację.

Zdjęcie główne: www.duravit.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.