Dzień zaczyna się w łazience

Ta prosta prawda zawarta w tytule jest z całą pewnością znana projektantom firmy „Keramag Design” odpowiedzialnym za stworzenie serii „myDay”, która (przynajmniej na pierwszy rzut oka) ma tylko jedno, ale za to bardzo ważne zadanie: zgodnie ze swą nazwą sprawić, by każdy nasz dzień rozpoczynał się wyjątkowo. Warto przy tym dodać, że seria „myDay” sprawdzi się świetnie zarówno w łazienkach bardziej tradycyjnych, jak również i w tych absolutnie nowoczesnych i nietypowych. Sam producent twierdzi także, że dzięki łagodnym pod względem formy projektom poszczególnych elementów łatwo będzie stworzyć w naszej łazience prawdziwą oazę spokoju, w której będziemy zażywać relaksu.

Delikatność i styl

umywalka z lustrem Myday
umywalka z lustrem Myday

Wprawdzie „myDay” jest jedną z niezbyt licznych serii ceramiki łazienkowej w ofercie „Keramag Design”, ale ta niewielka liczba jest doskonale kompensowana przez naprawdę szeroki wybór elementów w obrębie zestawu: mamy tu i kabinę prysznicową, i wannę, są umywalki, szafki łazienkowe (w kilku rodzajach), muszle klozetowe, bidety, umywalki i całe mnóstwo drobnych elementów wyposażenia każdej łazienki. To jest chyba największa zaleta serii „myDay” i zdecydowanie prawdziwe jest stwierdzenie projektantów z „Keramag Design”, że ten zestaw jest tak doskonale elastyczny, że można go dopasować do praktycznie każdego wnętrza i każdego gustu. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystkie elementy tej serii zostały wykonane z materiałów niezwykle odpornych na wilgoć, tak więc możemy korzystać z łazienki „myDay” bez obawy o nasze meble łazienkowe bez strachu o potencjalne przegnicia.

Konkluzja

wanna i kabina prysznicowa Myday
wanna i kabina prysznicowa Myday

Seria „myDay” charakteryzuje się niepowtarzalnym, ładnym i funkcjonalnym designem – osobiście nie jestem w stanie wyobrazić sobie osoby, która stwierdziłaby, że omawiana seria jest bezużyteczna i nieszczególnie piękna, bo (znowu w moim odczuciu) nie jest to prawda. W kontekście ilości elementów seria „myDay” oferuje adekwatną ilość możliwości aranżacyjnych i to w praktycznie każdych warunkach, a cena jest również w miarę przystępna. Ode mnie solidna czwórka z plusem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.