Ekologiczna porcelana łazienkowa

Gustavberg to jeden z największych producentów porcelany łazienkowej w Europie. Firma może poszczycić się nie tylko długą historią i bogatą tradycją w produkcji porcelany, ale również nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, zwłaszcza w dziedzinie ekologii. Dzięki produktom wysokiej jakości i trosce o środowisko, propozycje Gustavberg doskonale wpisują się w aktualne trendy na rynku ceramiki łazienkowej.

Gustavberg to niewielkie, malownicze miasteczko położone w okolicy Sztokholmu. Właśnie tam znajduje się najważniejsza w Skandynawii fabryka porcelany łazienkowej, od lat nosząca nazwę miejscowości. Pierwsza fabryka porcelany powstała tam w 1825 r., a od czasu, gdy w 1939 r. zmieniono profil produkcji, porcelana łazienkowa w Gustavberg jest produkowana do dziś.

łazienka Gustavberg
łazienka Gustavberg

Mimo przywiązania do swojej bogatej historii, dziś Gustavberg to jedna z najnowocześniejszych firm zajmujących się produkcją porcelany łazienkowej na świecie. Jej główne priorytety to wysoka jakość wyrobów oraz ekologia. Celem poszukiwań jej twórców jest nie tylko unowocześnianie i estetyzacja urządzeń sanitarnych, ale także doprowadzenie do oszczędności zużywanej wody. W tym celu, miski sedesowe formowane są tak, aby już niewielka ilość wody była wystarczająca do spłukania nieczystości, a umywalki posiadają specjalnie dobrany kształt, zapobiegający rozpryskiwaniu się wody.

Troska o ekologię to jednak nie jedyna zaleta produktów tej marki. Produkty Gustavberg mogą znaleźć wielbicieli zarówno wśród osób oszczędnych, jak i miłośników pięknych form. Różne linie porcelany łazienkowej prezentują odmienne style i mogą być używane w różnych wnętrzach. Klasyczne, proste formy są ładne, a jednocześnie funkcjonalne. Dają duże możliwości i łatwość urządzania nawet niewielkich wnętrz. Osobna grupa produktów przeznaczona jest dla osób osób ceniących oryginalność, prostotę oraz harmonijne formy natury, będące doskonałą dekoracją większych przestrzeni. Szeroki asortyment ekologicznych umywalek, misek sedesowych uzupełnia duży wybór wanien i kabin prysznicowych. Gusatvberg nie zapomniał także o osobach niepełnosprawnych, które mogą skorzystać z oferty specjalnie dostosowanych do ich potrzeb kompaktów, umywalek i uchwytów ułatwiających korzystanie z łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.