Ekologiczne baterie Cersanit

Wybierając wyposażenie łazienki bierzemy pod uwagę wiele czynników, jednym z nich jest oszczędność. Idealna łazienka powinna być estetyczna i komfortowa, a także niewiele kosztować. Producenci wyposażenia łazienkowego oferują coraz więcej produktów pozwalających zaoszczędzić na domowych rachunkach. Od niedawna dołączyły do nich nowoczesne baterie łazienkowe marki Cersanit.

Ekologicznie dla każdego

cersanit
fot. pieknydom24.pl

Nowa oferta armatury Cersanit została podzielona na 3 linie: DESIGN, SOLUTION i BASIC. Podział produktów został wyznaczony ze względu na charakterystyczne cechy i wartości użytkowe. Linia Cersanit DESIGN łączy najwyższej klasy wzornictwo i rozwiązania ekologiczne. Jeśli zależy nam na wysokiej estetyce łazienki możemy wybrać jedną z 3 serii baterii tej linii. Produkty Cersanit SOLUTION zostały stworzone z myślą o klientach poszukujących przede wszystkim oszczędnych rozwiązań. Oszczędni mają do wyboru aż 8 serii linii SOLUTION. Z kolei baterie Cersanit BASIC gwarantują proste i bezproblemowe użytkowanie na długo. Podwójnie chromowana armatura Cersanit jest wyjątkowo solidna i odporna na zarysowania. Linia DESIGN została objęta 10-letnią gwarancją, na SOLUTION i BASIC klienci otrzymują 7 lat gwarancji.

Genialnie proste funkcje oszczędzania

cersanit
fot. bridom.pl

Oszczędna armatura Cersanit została wyposażona w kilka pomysłowych funkcji. Perlator Cersanit Water Save zastosowany w liniach DESIGN i SOLUTION to mniejsze zużycie wody nawet o 50%. Silnie napowietrzony strumień wody ogranicza jej wypływ do 6 litrów na minutę. W bateriach DESIGN zastosowano prosty, a przy tym genialny sposób na oszczędność. Głowica Cersanit Water Save posiada dwustopniowy system regulacji, dzięki któremu możemy stopniować natężenie strumienia i zmniejszyć upływ wody i zużycie energii o połowę. Mechanizm Thermo-Block to kolejny ukłon w stronę bardziej ekonomicznego gospodarowania zasobami środowiska. Za pomocą specjalnego pierścienia na głowicy baterii możemy zmieniać proporcje zimnej i ciepłej wody. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko zmniejszyć wydatki na energię, ale także uniknąć poparzeń. Godne uwagi są także zestawy natryskowe z uchwytem punktowym i przesuwnym oraz regulacją aż 8 różnych strumieni wody.

Zdjęcie główne: www.bridom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.