Elegancja oraz wygoda – seria Silk od Keramag

SILK to kolejna propozycja ceramiki oraz mebli łazienkowych od Keramag Design. Seria została zaprojektowana przez światowej sławy projektanta Michaela Schmidta, którego specjalizacją jest design, który ma nie tylko spełniać funkcjonalne zadania, ale przede wszystkim ma dać użytkownikowi poczucie estetycznego, a także praktycznego komfortu.
Seria SILK to elegancja oraz wygoda w czystej formie – geometria ceramiki odpowiada najnowszym trendom, a zaokrąglone narożniki sprawiają, że jej kształt jest łagodny i delikatny, właśnie jak jedwab.

seria Silk od KeramagPraktyczny design

Ceramika łazienkowa SILK na pewno przypadnie do gustu osobom, które szukają niebanalnych rozwiązań projektowych oraz praktycznych rozwiązań, które podnoszą komfort użytkowania ceramiki łazienkowej. Dzięki temu, że meble można kupić w trzech zestawieniach kolorystycznych można urządzić swój salon kąpielowy według indywidualnych oczekiwań oraz gustu. Możliwość zastosowania umywalki w różnych zestawieniach z meblami, postumentem ułatwia wybranie najbardziej odpowiedniego rozwiązania, a łazienka nabierze stylu zgodnego z gustem jej właścicieli.

Duży wybór mebli, na który składają się: blaty pod umywalki, szafki podumywalkowe, szafki boczne oraz lustra, ułatwia zaaranżowanie wnętrza i zachowanie porządku w łazience. Szafki podumywalkowe mają praktyczne szuflady z przegródkami, dzięki którym znalezienie potrzebnych podczas toalety przyborów i kosmetyków nie sprawi trudności. Domykanie szuflad i drzwi szafek odbywa się cicho i delikatnie za sprawą specjalnych okuć i zawiasów.seria Silk Keramag

Nowatorskie rozwiązania i akcesoria

To właśnie nowatorskie rozwiązania i akcesoria decydują o wygodzie w każdej łazience. W przypadku serii SILK półka – pojemnik na kosmetyki powieszona na ścianie może być kontynuacją blatu podumywalkowego. W jej wnętrzu znajduje się podświetlane lustro oraz przegródki na środki upiększające i przybory toaletowe. Makijaż można zrobić siadając na taborecie o regulowanej wysokości, w którego obudowie znajduje się praktyczna szuflada na łazienkowe drobiazgi.

Lustra zintegrowane z oświetleniem bocznym, maja dodatkowo – od dołu i góry – kolorową iluminację diodami LED. W zależności od nastroju, w jakim chcemy rozpocząć lub zakończyć dzień, można wybrać jeden z czterech kolorów lub ich sekwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.