Elegancka i niedroga – Roca Debba

Łazienka elegancka, nowoczesna i funkcjonalna, a jednocześnie nie rujnująca przeciętnego budżetu? Roca Debba to kolekcja, które według zapewnień producenta ma pomóc spełnić marzenia o idealnej łazience, bez wydawania ogromnej sumy pieniędzy. Na pierwszy rzut oka oferta prezentuje się obiecująco.

Roca Debba
Roca Debba

Od lat kolejne kolekcje marki Roca to połączenie stylu, najnowszych trendów w dziedzinie projektowania wnętrz i praktycznych rozwiązań. Nie inaczej przedstawia się jej najnowsza – Roca Debba. Tym razem seria łazienkowych mebli i ceramiki ma szansę trafić do przeciętnego obywatela, marzącego o luksusie wypoczywania w eleganckim, designerskim wnętrzu.

Jedną z głównych zalet kolekcji jest szeroka możliwość zastosowań jej produktów, nawet w łazienkach o niewielkim metrażu. Zestaw składający się z umywalki i szafki o głębokości zaledwie 36 cm pozwala zaoszczędzić wiele miejsca w ciasnym pomieszczeniu, a pojedyncze umywalki w różnych rozmiarach są dostępne z postumentem, półpostumentem lub ozdobnym syfonem. Praktyczną stroną serii Debba są specjalnie skonstruowane miski WC oraz szafki i szuflady z możliwością szybkiego demontażu. Dzięki tym rozwiązaniom można łatwo dotrzeć do niedostępnych na ogół miejsc i doskonale zadbać o higienę i czystość łazienki. Szuflady umożliwiające wykorzystanie całej swojej przestrzeni, regulowane półki z cicho domykającymi się drzwiczkami i praktyczne lustra powiększające, dopełniają wizerunku serii Debba, jako funkcjonalnej i praktycznej.

Na uwagę zasługują także detale i sposób wykończenia mebli. Debba oferuje meble w modnym, ekskluzywnie wyglądającym, szarym lub białym połysku. Zwolennicy bardziej przytulnych, drewnianych powierzchni mogą wybrać wykończenie w kolorze wenge, dobrze imitującym prawdziwe drewno. Miłym zaskoczeniem okazuje się być wnętrze szuflad pokryte przyjemnym w dotyku materiałem. Efekt elegancji uzyskano także dzięki wyeksponowaniu metalowych nóżek mebli.

Rzut oka na najnowszą ofertę marki Roca pozwala przypuszczać, że kolekcja Debba może okazać się doskonałym pomysłem dla osób szukających sposobu na wnętrze nowoczesne, modne, pozbawione zbytnich ekstrawagancji i dostępne bez poświęcania wygórowanego budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.