Finion Villeroy & Boch – design i komfort dla wymagających

Według projektantów nowoczesnych kolekcji ceramiki, łazienka to doskonałe miejsce do wyrażania swojego indywidualnego stylu. Właśnie z tego założenia wyszedł twórca kolekcji Finion – jednej z najciekawszych propozycji wyposażenia łazienkowego ostatnich miesięcy.

Finezyjny styl i komfort użytkowania

fot. villeroy-boch.pl

Jeśli do tej pory minimalizm w aranżacji wnętrz łazienkowych kojarzył się komuś wyłącznie z ascetycznymi klimatem i brakiem możliwości swobodnej ekspresji, nowa kolekcja Villeroy & Boch zdecydowanie przełamuje ten stereotyp. Patrick Frey, autor kolekcji Finion, udowodnił, że minimalizm i finezja mogą iść w parze. Zaprojektowane przez niego meble i ceramika są proste, eleganckie, ale na pewno nie nudne. Pozwalają zaaranżować łazienkę o luksusowym i nowoczesnym wyglądzie, który zamiast przytłaczać, wprawia w dobre samopoczucie.

Gra kształtów i światła

To, co charakteryzuje ceramikę Finion to delikatne i ultracienkie, a zarazem wytrzymałe krawędzie umywalek, idealne kształty toalet i precyzyjny kształt wolnostojącej wanny z eleganckimi listwami dekoracyjnymi, dopasowanymi do nich metalicznymi zaworami push-open, wylewkami i obudową dostępną w ponad 200 kolorach do wyboru.

Inteligentna technika

fot. villeroy-boch.pl

Do stworzenia kolekcji Finion zastosowano najnowocześniejsze materiały, takie jak przełomowy TitanCeram, który łączy najlepsze cechy wysokogatunkowej ceramiki z niespotykaną wytrzymałością i możliwością tworzenia misternych form. Wolnostojąca wanna Finion została wykonana z niesamowicie odpornego Quarylu®, a toalety Finion wyposażono w technologię DirectFlush.

Przepiękne wzornictwo kolekcji Finion została nagrodzone dwoma najważniejszymi nagrodami w świecie designu – iF Design Award 2017 oraz Red Dot Design Award 2017.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.