Funkcjonalne i ergonomiczne umywalki nablatowe Ravak

Umywalka to jeden z najczęściej użytkowanych elementów wyposażenia łazienki, dlatego powinna być wyjątkowo solidna i wygodna w eksploatacji. Umywalki nablatowe marki Ravak to kwintesencja funkcjonalności wraz z nowoczesnym designem i ergonomiczną formą.

Lider wśród typów umywalek

fot. ravak.pl

Umywalki nablatowe to w ostatnich latach zdecydowany lider wśród różnych typów umywalek. Umywalka stawiana na blat wygląda bardzo estetycznie, pozwala stworzyć indywidualny charakter łazienki, a do tego jest bardzo wygodna w użyciu. Nic dziwnego, że na ten rodzaj produktu decyduje się wiele osób, pragnących wykreować wnętrze i niepowtarzalnym charakterze.

Konglomerat – w czym góruje nad ceramiką?

Zaletą nowoczesnych umywalek nablatowych jest jednak nie tylko ich kształt, ale także zastosowanie nowych technologii w produkcji. Umywalki marki Ravak zostały stworzone z konglomeratu – materiału, który coraz częściej zastępuje ceramikę ze względu na swoje bardzo praktyczne właściwości. Po pierwsze, konglomerat, w przeciwieństwie do ceramiki pozwala uzyskać dowolny kształt. Krawędzie produktów z konglomeratu są precyzyjnie wykończone, a jego powierzchnia jest idealnie gładka. Po drugie, materiał łączący wysokiej jakości tworzywa syntetyczne oraz surowce mineralne jest o wiele trwalszy i bardziej wytrzymały.

O dowolnym kształcie

W produkcji umywalek z konglomeratu marki Ravak, wykorzystano wszystkie właściwości materiału dla uzyskania niezwykle trwałych i wyjątkowo użytecznych modeli. W ofercie można znaleźć zarówno umywalki o prostokątnych kształtach (Natural, Formy), jak i opływowe z miejscem na przybory, mydło (Moon). Dostępna jest również umywalka podwójna, idealna dla rodzin. Kształty umywalek są bardzo estetyczne, a do tego odznaczają się funkcjonalnością. Użytkowanie jest bardzo wygodne i komfortowe, choć umywalki nie zabierają wiele miejsca.

fot. ravak.pl

Wodoodporne blaty

Na uwagę zasługują także blaty pod umywalki tego samego producenta. Solidne, impregnowane blaty Ravak o imponującym kształcie, są dostępne w trzech kolorach i kilku rozmiarach do wyboru. Do głębokiego impregnowania zastosowano technologię AMT (AntiMoistureTreatment), która gwarantuje doskonałą odporność na wodę.

Zdjęcie główne: www.ravak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.