Innowacyjny design – „iCon” firmy „Keramag”

Jeżeli marzy ci się łazienka, która będzie tak unikalna i niepowtarzalna jak Ty, to powinieneś spróbować poszukać wyposażenia z serii „iCon” niemieckiej firmy „Keramag”. Jest ono bez większych problemów dostępne także i w Polsce, więc ze skompletowaniem potrzebnych ci elementów wyposażenia nie będzie żadnych trudności. Największym wyzwaniem tak naprawdę jest w przypadku tej serii fakt, że to Ty dobierasz sobie całe wyposażenie samodzielnie w obrębie dostępnych „części składowych”. Pomysł może i nie całkiem nowy, ale w tym wydaniu mimo wszystko bardzo ciekawy i dający możliwość wykazania się kreatywnością, a to nie zdarza się zbyt często podczas kupowania wyposażenia łazienki.

Nowoczesne rozwiązania

umywalka iCon
umywalka iCon

W obrębie dostępnych elementów mamy tak naprawdę wszystko, czego możemy potrzebować w łazience: umywalki (tradycyjne, podwójne i asymetryczne), zestawy WC (stojące i wiszące), deski sedesowe, bidety (stojące i wiszące), umeblowanie (cała gama szafek podumywalkowych, bocznych i wysokich wyposażonych w samozamykające się szuflady), lustra, rozmaite akcesoria, kabiny prysznicowe i brodziki (standardowe i półokrągłe), wanny (typowe oraz owalne) i wszelkiego rodzaju dodatkowe elementy, które mogą być przydatne. Poziom funkcjonalności i stylowości wystroju zależy wyłącznie od nas samych, bowiem możemy dobierać wszystkie elementy tak, by jak najdokładniej odpowiadały naszym potrzebom i wymaganiom.

Przełom w projektowaniu

szafka podumywalkowa iCon
szafka podumywalkowa iCon

Seria „iCon” pozwala na niespotykaną dotąd skalę zindywidualizować aranżację wnętrza naszej łazienki, dzięki czemu mamy możliwość stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego i niepowtarzalnego – finansowo nie jest to może przedsięwzięcie najtańsze (choć z drugiej strony nie jest to także ekstremalnie kosztowne), ale na pewno warte każdej zainwestowanej kwoty. Mnie osobiście najbardziej ujęło w tej serii to, że naprawdę mam możliwość zindywidualizowania mojego projektu, a do tego mogę liczyć na ciekawe udogodnienia w obrębie dostępnych elementów. Takim udogodnieniem jest niewątpliwie zagłówek kąpielowy, który sprawia, że kąpiel w wannie jest jeszcze wygodniejsza – niby drobiazg, ale jakże znaczący. Tę serię więc polecam szczerze, bo odpowiada całkowicie temu, co mówią o niej producenci: jest stylowa, osobista i innowacyjna. Naprawdę warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.