Inspira – nowa kolekcja marki Roca

Kolekcja Inspira to jedna z najważniejszych nowości na 2016 rok od marki Roca. Jak wskazuje sama nazwa, cechują ją wszechstronność i możliwość tworzenia wielu kombinacji. W urządzeniach Inspira zastosowano też wiele nowoczesnych i ciekawych rozwiązań, podnoszących estetykę i higienę łazienki.

Trzy kształty, wiele możliwości

inspira
fot. roca.pl

Kolekcja Inspira to z pewnością udana i ciekawa propozycja marki Roca. Spośród innych wyróżnia ją duży wybór kształtów oraz nowe rozwiązania technologiczne, na które coraz bardziej świadomi klienci zwracają baczną uwagę. Produky Inspira są dostępne w trzech kształtach: Round, Soft i Square. Dzięki jednej kolekcji można zatem uzyskać  wnętrze jednolite pod względem kształtów lub bardziej urozmaicone, gdzie formy okrągłe i miękkie spotykają się z geometrycznymi. Niezależnie od wybranych kształtów, wnętrze łazienki będzie spójne, estetyczne i pasujące do wielu filozofii aranżacji wnętrz. Możliwość kombinacji jest tu niczym nieograniczona, dlatego Inspira to świetna opcja dla osób poszukujących indywidulanych rozwiązań.

Wytrzymałe i higieniczne materiały

inspira
fot. roca.pl

Na tym nie kończą się nowatorskie pomysły twórców kolekcji. Fineceramic to nowy materiał stosowany we wszystkich umywalkach Inspira. Jego najważniejsze zalety to lekkość i wytrzymłaość – jest 30-40 proc. lżejszy oraz 30 proc. bardziej wytrzymały od dotychczasowej ceramiki. Finecarmic przewyższa tradcyjne materiały ceramiczne także pod względem precyzji wykonanania. Krawędzie i detale umywalek Inspira są cieńsze i dokładniej wykonane. W skład materiału wchodzi wyłącznie ceramika, a więc nie zawiera dodatku żywicy. Ciekawe rozwiązanie zastosowano także w bezrantowych miskach podwieszanych, dostępnych w kształtach Square i Round. Ich konstrukcja jest płaska, co umożliwia jeszcze łatwiejsze i dokładniejsze czyszczenie, a system rozprowadzania wody zapobiega wychlapywaniu wody na zewnątrz. Ważnym elementem kolekcji Inspira są również deski i pokrywy miski wc, wykonane z materiału bardziej odpornego na działanie moczu, brudu, detergentów oraz promieni UV, które często powodują żółknięcie tych elementów.

Troska o higienę i możliwość tworzeniu wielu stylów w łazience to z pewnością największe atuty Roca Inspira. Kolekcja może wzbudzić duże zainteresowanie osób ceniących swobodę w aranżowaniu wnętrza oraz materiały najwyższej jakości.

Zdjęcie główne: www.roca.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.