Kafelki w rozmiarze maksi i kamień

Inspiracja naturalnym bogactwem Ziemi oznacza to, że w modnym obecnie wystroju łazienek królują materiały takie jak ceramika, drewno i kamień (i imitacje), jak również barwy utrzymane w ciepłej kolorystyce piasku i ziemi bądź te nawiązujące do barw kamieni polnych (szarości, lekkie barwy neutralne).

Więcej materiału – ekskluzywny wystrój

Kafelki w rozmiarze maksi to ciekawe rozwiązanie zwłaszcza dla sporych rozmiarów łazienek – rozmiar płytek umożliwia optyczne pomniejszenie wnętrza, co nadaje mu bardziej kameralnej i dyskretnej atmosfery. Zgodnie z obecnymi trendami to rozwiązanie może jednak przynieść ciekawe rezultaty także w pomieszczeniach o średnich i niewielkich wymiarach. W każdym przypadku spore, eksponujące bogactwo koloru i wzoru płytki nadają wnętrzu luksusowego i stylowego charakteru. Najlepiej, aby powierzchnia płytek nawiązywała do bogactwa kolorystycznego plaży, lasu, kamienistego pola – subtelne, ciepłe barwy ziemi i lekka kamienna szarość odświeżą wnętrze, stworzą w pomieszczeniu aurę porządku i ciszy. Tego rodzaju kafelki, inspirowane m.in. przestrzeniami handlowymi i mozaikami z metra, to zdecydowanie nowoczesne rozwiązanie, które pozwala także na poprawę funkcjonalności łazienki. Kafelki to wygoda i prostota, jeśli chodzi o utrzymanie czystości w pomieszczeniu. Świetnie chronią przed wilgocią i są odporne na rozmaite substancje chemiczne wykorzystywane w łazience. Lśniące czy matowe – są one doskonałym uzupełnieniem komfortowej łazienki, współgrają zarówno z porcelanowymi i akrylowymi urządzeniami sanitarnymi, jak i z różnego typu meblami. Płytki można umieścić w dowolnym miejscu, zaleca się również układ przypominający przeplatankę, grę z formami itp. Kafelki imitujące kamień to prosta i efektowna podstawa dla innych urządzeń, np. modnych obecnie zabudowanych wanien (serie KOŁO REKORD, OPAL PLUS, NOVA PRO PREMIUM), transparentnych kabin prysznicowych bez brodzików (NP. kabiny KOŁO GEO 90, GEO 80) itp. Efektownie łączą się z nowoczesnymi umywalkami do umieszczenia na blacie lub na odpowiedniej szafce, takimi jak np. umywalka meblowa 100cm KOŁO Nova Pro Premium.

Świeżość na długi czas

Uniwersalna uroda i świeżość inspirowanych naturą płytek łazienkowych to rozwiązanie umożliwiające odświeżenie łazienki na długi czas. Barwna ceramika sprawia, że łazienka jest bardziej komfortowa, łatwa w utrzymaniu w czystości i estetyczna. Trwałość i odporność materiału w połączeniu z gustownym wykończeniem to główne atuty współczesnych płytek łazienkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.