Kolekcja Antheus – elegancja rodem z lat dwudziestych

Kolejna niezwykle stylowa i elegancka kolekcja wyposażenia łazienkowego Villeroy&Boch to ukłon w stronę klasycznych stylów lat 20-tych. Efekt jest oszałamiający – lśniące, proste, a jednocześnie wyrafinowane meble i ceramika to kwintesencja dobrego smaku.

fot. villeroy-boch.pl

W czym tkwi sekret kolekcji Antheus? Jak czytamy na stronie producenta: „Istota klasycznych ikon designu polega na tym, że zawsze pozostają nowoczesne. Mają w sobie coś wiecznego, nie podlegają przemijającym trendom w modzie i cechuje je idealna forma.” Kolekcja Villeroy&Boch została stworzona przez wielokrotnie nagradzanego projektanta Christiana Haasa, który tym razem zaczerpnął z najważniejszych stylów lat 20-tych ubiegłego wieku – art déco i Bauhaus. Te nawiązania widać nie tylko w czystych liniach i prostych formach, ale powtórzeniach konkretnych kształtów kultowych obiektów z tamtej epoki – stelaż pod umywalkę przypomina fotel Miesa van der Rohe. Antheus sprawi radość wszystkim miłośnikom stylów minionych czasów oraz wielbicielom vintage w nowoczesnym wydaniu. Całości dopełniają elementy wykonane ze wysokogatunkowej polerowanej stali szlachetnej, marmuru i forniru.

fot. villeroy-boch.pl

Za co jeszcze można pochwalić kolekcję Antheus?
Ceramika z ozdobnymi fasetami została wykonana z TitanCeram – materiału niesamowicie trwałego, a jednocześnie umożliwiającego tworzenie najbardziej wyrafinowanych kształtów. Miska Direct Flush to kolejne innowacyjne rozwiązanie technologiczne niemieckiego producenta, które gwarantuje doskonałą higienę i wygodę użytkowania miski wc. Zjawiskowo prezentuje się wolnostojąca wanna o ergonomicznym kształcie, wykonana z przyjemnego w dotyku i odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia Quarylu. Na życzenie klienta może być wyposażona w rozwiązanie typu wellness – odpływ ViFlow+ oraz wykonana w dowolnym kolorze.

W skład kolekcji Antheus wchodzą: umywalki nablatowe i meblowe, bezrantowe podwieszane miski wc, wanny wolnostojące, meble łazienkowe, lustro i akcesoria.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.