Kolekcja Joyce Villeroy & Boch – łazienka bardzo osobista

Indywidualna aranżacja łazienki wymaga dostępu do różnorodnych i wielofunkcyjnych rozwiązań. Taka właśnie jest kolekcja Joyce od Villeroy & Boch.

Marzenie indywidualisty

fot. villeroy-boch.pl
fot. villeroy-boch.pl

Kolekcja Joyce marki Villeroy & Boch nie jest co prawda najnowszym osiągnięciem niemieckiego producenta, jednak o tej kolekcji warto przypominać. Dlaczego? To jedna z najbardziej różnorodnych kolekcji ceramiki i mebli łazienkowych, która stwarza mnóstwo możliwości aranżacji. Joyce daje pole do popisu wszystkim, którzy poszukują ponadczasowego wzornictwa, sprytnego wykorzystania przestrzeni i miejsca na realizowanie własnych pomysłów.

Appsy – kolorowe akcesoria do przechowywania i dekoracji
O wyjątkowości kolekcji Joyce świadczą przede wszystkim Appsy – specjalne pojemniki, które umożliwiają kreatywne wykorzystanie przestrzeni. Miseczki stawiane dostępne w różnych wariantach kolorystycznych (Bali, Sahara, Biały Alpejski Sahara) stawiane jedna na drugą, pozwalają stworzyć funkcjonalne i całkowicie oryginalne akcesoria łazienkowe – mydelniczki, pojemniki do przechowywania, wazony. Kolory miseczek App można zestawiać z kolorowymi korkami ceramicznymi, tzw. kropkami, aby stworzyć całkowicie oryginalną dekorację wnętrza. Appsy dostępne są w trzech rozmiarach: 30, 60 i 90 mm, każda z nich posiada przykrywkę i magnetyczną podkładkę, która zapewnia stabilność i uniemożliwia zarysowanie powłoki ceramicznej.

fot. villeroy-boch.pl
fot. villeroy-boch.pl

Praktyczne umywalki do mycia i nie tylko
Kolejnym elementem kolekcji Joyce Villeroy & Boch, na który warto zwrócić uwagę są umywalki. Ich okrągłe i głębokie wnętrze ułatwia nie tylko wygodne mycie rąk, ale także czynności, takie jak pranie czy mycie włosów. Umywalki są dostępne w trzech rozmiarach, bez lub z dostępem do powierzchni App. Istnieje także możliwość wyposażenia w dozownik mydła i reling na ręcznik oraz umieszczenia kranu z prawej lub lewej strony.

Na koniec warto wspomnieć, że w kolekcji Joyce zastosowano nowoczesne technologie zwiększające komfort bezpieczeństwo i łatwość utrzymania czystości, takie jak powłoka CeramicPlus, spłukiwanie DirectFlush czy deskę SlimSeat, nagrodzoną w 2013 roku nagrodą Red Dot Design Award.

Zdjęcie główne: www.designathome.it

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.