Łazienka elegancka jak dama

Eleganckie kolory i oryginalne kształty zawsze robią duże wrażenie, zwłaszcza jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. Szukając kolekcji ceramiki i mebli łazienkowych, która łączy funkcjonalność, nowoczesną formę i ponadczasową klasykę, warto przyjrzeć się serii Dama N marki Roca.

Roca Dama N
Roca Dama N

Rzadko nazwa kolekcji wyposażenia łazienkowego oddaje jej styl tak dobrze, jak ma to miejsce w tym przypadku. Dama N to seria wyjątkowo stylowa i wysmakowana. Chociaż trudno zarzucić jej zbytnią awangardowość, to oryginalność i nowoczesność poszczególnych elementów ceramiki wyróżniają ją na tle innych. Jednocześnie, jak na prawdziwą damę przystało, seria ta jest bardzo klasyczna i wyważona. Dodatkowy efekt daje zupełnie wyjątkowa kolorystyka i sposób wykończenia wszystkich urządzeń i mebli.

Dama N to, jak każda nowoczesna kolekcja wyposażenia łazienkowego, dokładnie pomyślana całość. Meble posiadające aluminiowe profile i ukryte uchwyty, oraz dostępna w szerokiej gamie rozmiarów ceramika razem stanowią komplet, który można dopasować do łazienki każdej wielkości. W serii dostępnych jest aż 7 modeli umywalek, które można dowolnie zestawiać z półpostumentami. Podwieszane miski WC oferowane są w dwóch rozmiarach. Większa o długości 57 cm pasuje do dużych pomieszczeń, mniejsza długości 50 cm idealnie sprawdzi się w niewielkiej łazience.

To, co szczególnie zwraca uwagę w tej serii marki Roca to niezwykle wyglądający jednoczęściowy kompakt WC, dostępny wyłącznie w kolekcji Dama N. Atrakcyjnie prezentują się także wykończenia mebli z odpornej na wilgoć lakierowanej płyty MDF, dostępnej w trzech kolorach: biały połysk, szary antracyt oraz taupe mat, które wraz z oryginalną formą wszystkich urządzeń ceramicznych i dopracowanymi detalami robią duże wrażenie. Oprócz niepowtarzalnego wyglądu, jak zawsze w przypadku marki Roca, można liczyć na praktyczne i niezawodne, takie jak pojemne, cicho domykające się szuflady.

Podsumowując Dama N to wyjątkowo piękna, a jednocześnie praktyczna seria, na którą warto zwrócić uwagę, jeśli z naszej łazienki chcemy zrobić elegancki i nowoczesny pokój kąpielowy.

źródło zdjęcia: www.roca.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.