Łazienka od Armaniego

Gdy zastanawiamy się nad wystrojem łazienki pragniemy, aby była wygodna, komfortowa oraz spełniała nasze oczekiwania estetyczne, jednak producenci ceramiki łazienkowej przekonują, że pod uwagę warto wziąć także najnowsze trendy, które w branży ceramiki łazienkowej od niedawna wyznaczają legendy świata mody.

Łazienka Armani Roca
Łazienka Armani Roca

Nazwisko Giorgio Armaniego większości z nas kojarzy ze światowej sławy projektantem odzieży, jednak nie jest to jedyny obszar działalności ikony mody. Włoski projektant nawiązał współpracę z producentem ceramiki łazienkowej – firmą Roca. Z tego włosko-hiszpańskiego duetu zrodziła się idea stworzenia łazienki eleganckiej, a zarazem wygodnej, odpowiadającej osobom szukającym indywidualnych rozwiązań. Projekt obejmuje kompleksowe wyposażenie łazienki, od armatury i mebli, po wykończenie ścian i sufitu.

Pod względem estetycznym łazienki Armani/Roca prezentują najważniejsze cechy stylu włoskiego projektanta. Są eleganckie, wyszukane, a jednocześnie zmysłowe. Nie brakuje w nich typowych dla Armaniego efektów barwnych i strukturalnych: zabarwionej na zielono skóry rekina, płynnej kolorystyki ceramiki i podłogi, czy wyżłobionej tekstury ściany. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych.

Warto dodać, że łazienki projektu Giorgio Armaniego to nie tylko doskonały wygląd, pomieszczenia są perfekcyjnie zaplanowane także pod względem funkcjonalnym. Strefy służące kąpieli, dbania urodę i zaspokajania podstawowych potrzeb zostały od siebie oddzielone w taki sposób, aby jednocześnie zapewnić poczucie intymności oraz połączonej przestrzeni. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych szklanych ścianek wypełnionych metalicznym materiałem, w których można regulować poziom przyciemnienia. Łazienki Armani/Roca to niewątpliwie propozycja dla osób ceniących luksus, elegancję i oryginalne rozwiązania techniczne.

A

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.