Lekka łazienka pełna światła

Każdy z nas marzy o tym, aby łazienka była przestronna, pełna światła i lekkości. Wybierając ceramikę oraz meble z serii myDay pomieszczenie nabiera właśnie tych cech. Cała seria ma niesamowicie elegancką formę, dzięki której wnętrze staje się łagodne oraz luksusowe.

2cd5fb24d526a0949845071214aab954

We współczesnym świecie doświadczamy nieustannego napływu bodźców: krzykliwe kolory, ekscentryczne kształty i ciągła pogoń za oryginalnością. Łazienka myDay jest azylem od codziennej gonitwy – miękkie i łagodne kształty ceramiki tworzą idealną harmonię. Lekkie i naturalne, idealnie wyważone i wyoblone formy wszystkich elementów: od elegancko szerokich umywalek, przez miski ustępowe aż po przestronną wannę tworzą delikatną i subtelną aranżację.

Najważniejsza jest harmonia

Seria myDay jest niezwykle harmonijna i spójna. Chromowane uchwyty szafek oraz tafle podświetlonych LED luster przełamują aranżację metalicznymi akcentami, dodając jej blasku. Podobny efekt uzyskano stosując szklaną taflę na blacie szafek znajdujących się pod umywalkami. Meble dostępne są w kolorze biały połysk lub taupe, dzięki czemu można je zastosować w łazienkach zróżnicowanych pod względem kolorystycznym, ponieważ meble będą się przepięknie komponowały z całym wnętrzem.

Komfort ukryty w designie

d904fa546462de79cb08c047139aae9a

Zaawansowane pod względem technologicznym szkliwo KeraTect, którym opcjonalnie może być pokryta ceramika ułatwia utrzymanie higieny i czystości. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu Clou, wnętrza umywalki nie zakłóca otwór przelewu ceramicznego. Systemy cichego domykania szuflad i drzwi oraz wolno-opadająca deska sedesowa dopełniają komfort, który kryje się za wysublimowaną formą.
Ceramika łazienkowa oraz meble z serii myDay zaprojektowana przez Cornelię Thies jest niesamowicie elegancka, lekka, luksusowa i funkcjonalna. Bez wątpienia będzie ozdobą każdej łazienki lub salonu kąpielowego, ponieważ charakteryzuje się ponadczasową elegancją i ponadczasową stylistyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.