Life! – subtelna prostota i funkcjonalność

Kiedy urządzamy naszą nową łazienkę, zwykle liczy się dla nas jej funkcjonalność, komfort użytkowania oraz współczesny design. Dla osób, które lubią subtelne kształty, delikatne wykończenia i prostotę, firma KOŁO przygotowała serię ceramiki oraz mebli łazienkowych, która spełnia wszelkie wymagania wygodnej, funkcjonalnej i ładnej łazienki. Linia Life!, bo o niej mowa, charakteryzuje się zaokrąglonymi krawędziami oraz prostymi ergonomicznymi rozwiązaniami, czym zyskuje sobie wielu sympatyków i zadowolonych użytkowników. Trzeba przyznać, że seria Life! uwodzi klientów dopracowanymi w każdym szczególe urządzeniami sanitarnymi oraz meblami łazienkowymi z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Life!
Umywalka Life!

Ceramika sanitarna Life!
Do kolekcji serii Life! należą umywalki, miski ustępowe, bidety oraz szafki i meble łazienkowe. Ich wykonanie zapewnia satysfakcję na poziomie użytkowym oraz estetycznym. Umywalki są zaprojektowane w taki sposób, aby zagwarantować maksymalny komfort codziennego użytkowania. Decyduje o tym duże lustro wody, płaskie dno oraz szerokie powierzchnie boczne. Umywalki z serii Life! dostępne są w sześciu rozmiarach, począwszy od idealnych do małych wnętrz modeli o szerokości 40 cm aż po takie, które liczą sobie 130 cm. Klient ma możliwość wybrania sobie również umywalek asymetrycznych, w których dostępne są opcje montowania baterii po lewej lub prawej stronie. Miska ustępowa oraz bidet Life! mają formę zamkniętej bryły. Ich prostokątna forma złagodzona została zaokrągleniem krawędzi, co idealnie komponuje się z wyglądem umywalki.

Ceramika Life!
Ceramika sanitarna Life!

Meble łazienkowe Life!
Do pełnej kolekcji Life! marki KOŁO, poza urządzeniami sanitarnymi, należą również meble łazienkowe wykonane z odpornej na wilgoć płyty. Idealnie współgrają one z elementami ceramiki sanitarnej. Podobnie jak umywalki, miska ustępowa i bidet, meble mają zaokrąglone krawędzie frontu i korpusu. Do atutów mebli łazienkowych Life! należą takie elementy jak chromowane uchwyty, mechanizm soft close oraz dożywotnia gwarancja na zawiasy i okucia. Ponadto wszystkie szuflady zaopatrzone zostały w specjalne maty antypoślizgowe. Zapobiega to przesuwaniu się przyborów toaletowych oraz kosmetyków, co pozwala zachować idealny porządek. Do kolekcji Life! należą wiszące szafki podumywalkowe, wysokie szafki wiszące boczne oraz lustra z oświetleniem LED. Seria Life! firmy KOŁO zaspokoi oczekiwania wielu wymagających klientów, dzięki temu że łączy w sobie funkcjonalność z subtelnym, nowoczesnym i wysmakowanym designem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.