Małe umywalki – przegląd

Urządzenie łazienki niedużych rozmiarów wymaga pomysłowości. Sanitariaty niewielkich gabarytów, zaprojektowane specjalnie z myślą o trudnych w aranżacji pomieszczeniach to rozwiązanie odpowiednie np. dla wąskich łazienek w mieszkaniach.

Umywalki narożne, owalne i asymetryczne
Skompletowanie urządzeń sanitarnych w ograniczonej rozmiarowo łazience to nie lada zadanie. Gdy pozostaje niewiele przestrzeni, dobrym rozwiązaniem jest zainstalowanie naściennych umywalek w różnych kształtach, w zależności od naszych potrzeb oraz możliwości, jakie daje nam konkretne pomieszczenie. Producent najwyższej jakości elementów wyposażenia łazienkowego, Sanitec, posiada w swojej ofercie liczne modele małych umywalek, o kształtach bardziej gładkich (owalne) oraz kanciastych (narożne, asymetryczne), wykonane z najwyższej jakości materiału ceramicznego o wyjątkowej trwałości. Sanitariaty te mają rozmiary ok. 35-45 cm i głębokość ok. 25-35 cm. Są to więc niewielkie, łatwe w instalacji (mocowanie na śrubach), wyjątkowo praktyczne i wygodne umywalki, dzięki którym rozwiążemy trudności związane z aranżacją niedużej łazienki. W kolekcji umywalek NOVA PRO znajdziemy produkty z dodatkową, lśniącą powłoką, jak również sanitariaty o matowym wykończeniu. Jasne, niewielkie miski wyposażone o kurki i zlewy z najlepszej jakości, wytrzymałych metali o srebrzystym połysku to także niezwykle estetyczny akcent w łazience. Miski umywalkowe NOVA PRO są łatwe w utrzymaniu w czystości i bardzo trwałe – produkty te dają gwarancję komfortu użytkowania i trwałości na długi czas. W zależności od naszego gustu i stylu dominującego w łazience, możemy zdecydować się na umywalkę owalną, narożną lub asymetryczną. Kształt owalny w połączeniu ze lśniącą powierzchnią wprowadzi do łazienki akcent delikatności i lekkości. Umywalka narożna bądź prostokątna wprowadzi do pomieszczenia akcent bardziej nowoczesny.


Jakość, komfort użytkowania, higiena
Małe umywalki to najlepsze rozwiązanie dla niewielkich łazienek. Dzięki ich walorom, takim jak trwałość, ergonomiczny kształt, łatwość montażu, możemy skompletować sanitariaty nawet w małych pomieszczeniach i przystosować łazienkę do codziennego komfortowego użytku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.