Marmorin Design – nieszablonowe wzornictwo dla każdego

Czy design ma duży wpływ na nasze życie? Czy wzornictwo powinno być istotnym wyznacznikiem tego, jak urządzamy wnętrza naszych łazienek? Marmorin Design to marka, która na oba pytania odpowieda twierdząco.

Design wpisany w DNA

Zwykło się uważać, że design przykuwa uwagę wyłącznie tych osób, które dobrze orientują się w najnowszych trendach. Mogłoby to oznaczać, że przy wyborze wyposażenia łazienkowego, przeciętny Kowalski nie powinien zaprzątać sobie głowy nowoczesnym wzornictwem. Marka Marmorin Design udowadnia, że design ma ogromny wpływ na jakość życia wszystkich ludzi, niezależnie od ich indywidualnych uwarunkowań.

fot. marmorindesign.pl

Jaka idea przyświeca twórcom produktów Marmorin Design?

Filozofia naszej marki została zbudowana na przekonaniu, że design jest ważny, że ma istotny wpływ na jakość życia i należy się wszystkim ludziom, bez względu na różnorodność ich potrzeb. Od lat projektujemy w naszym wewnętrznym studio, jak również współpracujemy z najlepszymi polskimi designerami. Wspólnie tworzymy przedmioty niecodzienne i uniwersalne, które wyróżniają naszego każdego klienta. Nasz każdy ruch to starania by przekonać, że codzienność może być wyjątkowa.” Starania twórców ceramiki Marmorin Design doskonale widać w kolekcjach: Zora, Soffi i Tantium, prezentowanych na tegorocznych, frankurckich targach ISH.

Nowatorska, ponadczasowa, minimalistyczna

fot. marmorindesign.pl

Zora to seria, w której skład wchodzą dwa rodzaje umywalek i wolnostojąca wanna. Owalne i kompaktowe kształty przełamują tradycyjny schemat łazienkowych form, a do tego pozwalają na świetne wykorzystanie przestrzeni. Godną uwagi zaletą wanny jest brak konieczności ingerencji w posadzkę. Sofi to uniwersalna kolekcja o lekkich, ponadczasowych kształtach. Niewielka wolnostojąca wanna z oparciem na głowę i plecy i stożkowata umywalka z głęboką misą, doskonale współgrają ze stylem romantycznym, retro i luksusowym. Tantium przypadnie do gustu zadeklarowanym wielbicielom minimalizmu. Umywalki w dwóch rozmiarach i wolnostojąca wanna cechuje elegancka prostota i brak zbędnych szczegółów. Każda z tych serii charakteryzuje się nowoczesnym ujęciem, zgodnością z aktualnymi trendami i staraniem o dopasowanie do różnorodnych potrzeb klientów – zarówno tych, którzy doskonale znają się na współczesnym designie, jak i szukających nowoczesnych i pięknych i harmonijnych form do swej łazienki.

Cytat: www.marmorindesign.pl

Zdjęcie główne: www.marmorindesign.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.