ME by Starck Duravit – perfekcyjna forma, indywidualny styl

Ceramika łazienkowa z serii ME by Starck niemieckiej marki Duravit urzeka swoją prostotą i naturalnością, a jednocześnie pasuje do każdego stylu i daje maximum możliwości w tworzeniu własnych aranżacji.

Dopasowana do każdego stylu

fot. qualitybath.pl
fot. qualitybath.pl

Serii ME by Starck nie da się łatwo zaszufladkować. Z jednej strony jest prosta, czysta i ascetyczna, a więc zgodna z duchem minimalizmu, z drugiej delikatne ranty, widoczne szczególnie w umywalkach, miskach toaletowych i pisuarach, nadają jej subtelny charakter. Całość wygląda lekko i bardzo elegancko i nietrudno sobie wyobrazić połączenie tej serii z wystrojem w stylu glamour. Zgodnie z założeniami francuskiego projektanta Philippe Starcka, seria nadaje się do indywidualnych projektów. Niezależnie od preferowanego stylu, wolnostojące wanny, umywalki blatowe, brodziki, bidety, pisuary i miski wc wyglądają na idealnie dopasowane.

Wiele rozmiarów, wiele możliwości
Tworzenie własnych projektów jest możliwe nie tylko dzięki uniwersalnym formom ceramiki ME by Starck, ale także różnym rozmiarom produktów. Głębokie i komfortowe umywalki są dostępne w sześciu rozmiarach, od 450 mm do 650 mm i tak jak pisuary doskonale nadają się do wykorzystania w przestrzeni prywatnej i publicznej. Wyrazistą formą charakteryzuje się płaska umywalka o wymiarach od 830 mm do 1030 mm z szeroką przestrzenią do ustawiania kosmetyków i przyborów toaletowych. Zamiast stawiać umywalkę na blacie można wybrać model z dopasowanym półpostumentem, postumentem lub stojącą lub wiszącą szafkę podumywalkową z chromowanymi nóżkami. Przestrzeni na własne pomysły jest bardzo dużo, dlatego seria ME by Starck może przypaść do gustu osobom poszukującym własnych rozwiązań.

fot. archiproducts.com
fot. archiproducts.com

Nowość – pisuar bez rantów
Ciekawe są również nowoczesne technologie zastosowane w ceramice Duravit. Jej twórcom udało się zredukować masę misek wc i bidetów, dzięki czemu odznaczają się nie tylko lekką formą, ale również mniejszą wagą. Otwarty rant to rozwiązane stosowane przez większość znanych producentów ceramiki łazienkowej, ale po raz pierwszy jest ono wykorzystane w pisuarze. Jego powierzchnia jest opłukiwania silnym strumieniem wody szybko, dokładnie i równomiernie, zapewniając nienaganną czystość i higienę.

Zdjęcie główne: www.archiproducts.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.