Memento 2.0 Villeroy & Boch – łazienka wolna od nadmiaru

Eleganckie umywalki stawiane na blat, doskonała jakość ceramiki i minimalistyczny design – tak wygląda wiele nowoczesnych kolekcji ceramiki sanitarnej. Memento 2.0 dodatkowo oferuje wybór kolorów i możliwość stworzenia umywalki na indywidualne zamówienie.

Minimalizm – droga do komfortu

fot. villeroy-boch.pl

Któż z nas nie marzy o posiadaniu łazienki, która jest w pełni komfortową strefą relaksu, w której można oddać się higienie, pielęgnacji i odprężeniu po męczącym dniu. Nie bez przyczyny łazienki minimalistyczne cieszą się tak dużą popularnością. Łazienka, w której można oderwać się od zgiełku, z pewnością powinna być miejscem pełnym ładu i harmonii, pozbawionym zbędnych elementów. Jedną z kolekcji doskonale wpisujących się w ten trend jest Memento 2.0 marki Villeroy & Boch, oferująca piękne, eleganckie umywalki, wykonane z najnowocześniejszych materiałów.

TitanCeram: cienkie krawędzie, wyjątkowa wytrzymałość

Umywalki Memento 2.0 o szerokościach 50 i 60 cm, odznaczają się precyzyjnymi konturami i cienkimi krawędziami, dzięki którym tworzą bardzo konkretne i wyraziste, a jednocześnie lekkie i subtelne formy. Uzyskano je za pomocą jednej z najnowocześniejszych technologii stosowanych do produkcji ceramiki użytkowej – TitanCeram. Wynalezienie materiału TitanCeram przez producenta jest określane jako „milowy krok w badaniach nad ceramiką, który będzie miał decydujący wpływ na przyszłość łazienki”. W tym stwierdzeniu nie ma przesady, jeśli dostrzeże się niezwykłą precyzję z jaką wykonywane są misterne krawędzie ceramiki, np. umywalki Octagon, oraz sprawdzi się jej niesamowitą wytrzymałość. Te cechy mają także umywalki Memento 2.0, dlatego warto ją polecić wszystkim, którzy poszukują pięknej, a jednocześnie bardzo odpornej i wytrzymałej ceramiki do swojej minimalistycznej łazienki.

Modne kolory, unikatowe modele

Kolejnym atutem umywalek z tej kolekcji jest duży wybór modnych kolorów: Biały Alpejski, Star White, Edelweiss i Glossy Black oraz Concrete – kolor dedykowany stylowym łazienkom o miejskim charakterze. Każda z umywalek w kolorze Concret to ekskluzywny unikat, ponieważ są one produkowane na indywidualne zamówienie. Dodatkowo umywalki Memento 2.0 są pokryte powłoką CeramicPlus, która znacznie ułatwia pielęgnację i utrzymanie higienicznej czystości.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.