Meridian-N – kolekcja wszechstronna

Stworzenie idealnej przestrzeni kąpielowej to zadanie, które często wolimy oddać w ręce profesjonalisty, co nie znaczy bez pomocy projektanta nie może powstać wnętrze nowoczesne, funkcjonalne, a przy tym piękne. Meridian-N to seria, którą dzięki szerokiej i różnorodnej gamie urządzeń można dopasować niemal do każdej przestrzeni.

Design i wszechstronność

Meridian-N
fot. la-vanna.ru

Meridian-N marki Roca to kolejna wszechstronna seria ceramiki łazienkowej, która sprawdzi się dosłownie w każdej łazience. Szeroka oferta umywalek, misek wc, bidetów, desek i innych produktów o ponadczasowych formach i różnych wymiarach pozwala na stworzenie spójnego i funkcjonalnego wnętrza. Dzięki małym umywalkom i zajmującym niewiele miejsca miskom wc w wersji compacto, z Meridian-N łatwo zaaranżować małą łazienkę. Nieduże i nowoczesne formy urządzeń w tej kolekcji Roca idą w parze z komfortem i wygodą użytkowania i ekonomią. Poszerzone blaty umywalek, deski i pokrywy wolnoopadające i system podwójnego spłukiwania 3 lub 6 litrami wody to rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z łazienki, a przy tym umożliwiają bardziej świadome i ekonomiczne posługiwanie się wodą.

Z bateriami w duecie

Meridian-N
fot. galeria.roca.pl

Polecane przez producenta połączenie ceramiki Meridian-N z bateriami M2-N to całkiem dobre rozwiązanie, zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym. Odnowiona seria baterii M2-N to nie tylko nowoczesny design, ale także większy komfort, zapewniony przez ceramiczne głowice, oraz pomoc w zmniejszeniu zużycia wody i energii. Baterie umywalkowe i bidetowe M2-N wyposażone są w system click, który zapobiega nieekonomicznemu wypływowi wody i pozwala zaoszczędzić nawet 50 % wydatków. Kolejnym atutem baterii Roca jest łatwe utrzymanie w czystości. Dzięki przemyślanej formie, chromowanej powierzchni i surowcom najwyższej jakości zmniejsza się częstotliwość mycia urządzenia.
Kolekcja ceramiki Meridian-N w połączeniu bateriami M2-N to dobry pomysł na stworzenie łazienki komfortowej, o unikalnym designie. Różnorodność produktów obu serii i uniwersalny styl oferują duży wachlarz możliwości w samodzielnym urządzaniu łazienki.

Zdjęcie główne: www.ceramag.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.