Miski wc marki Excellent – 3 najciekawsze modele

Miska wc to jeden z najczęściej używanych sanitariatów w łazience. Z tego względu jest szczególnie ważne, aby była nie tylko wizualnie dopasowana do reszty, ale także komfortowa i łatwa w użytkowaniu i czyszczeniu, higieniczna. Biorąc pod uwagę wszystkie te kryteria, przyjrzyjmy się toaletom marki Excellent – jednego z liderów innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku ceramiki sanitarnej.

fot. excellent.com.pl

W ofercie Excellent znajduje się co najmniej kilka modeli podwieszanych misek wc, które warto polecić każdemu, kto szuka estetycznych, funkcjonalnych, wysokiej jakości rozwiązań. Dlaczego podwieszanych, a nie wolnostojących? Choć oba rodzaje muszli mają sporo zalet, miski podwieszane są bardziej uniwersalne – zajmują mniej miejsca i są łatwiejsze do utrzymania w czystości, dlatego z powodzeniem można je montować zarówno w dużych, jak i małych łazienkach.

Do stworzenia kolekcji misek Doto, Bull, Quadra marka Excellent zatrudniła znanych włoskich projektantów. Widać to w ich liniach – klasycznych, a jednocześnie oryginalnych. Doto Pure-Rim to bezrantowa wersja miski, która będzie znakomicie komponować się z każdą łazienką. Miska jest łatwa w czyszczeniu, posiada wysokiej jakości powłokę gwarantującą piękny połysk, stabilne mocowania oraz uniwersalne spłukiwanie 6/3l oraz 4,5/3l. Jej zaleta jest także wolnoopadająca deska z DUROPLASTu oraz system ekonomicznego spłukiwania 4,5 l Power Flush.

Kolejnym pozbawionym kołnierza modelem jest wykonana z włoskiej ceramiki miska z linii Bull. Jej opływowy kształt wpasuje się zarówno do wnętrz designerskich, jak i przytulnych łazienek rodzinnych. Jej szczególne zalety to wolnoopadająca deska slim.

fot. excellent.com.pl

Quadra to podobnie jak poprzedniczka, miska wykonana z najwyższej jakości włoskiej ceramiki i wyposażona w deskę slim. Różnicę między tym, a poprzednim modelem widać już na pierwszy rzut oka. Quadra to, jak podpowiada sama nazwa, model o geometrycznym kształcie, idealnym dla osób poszukujących prostego, eleganckiego i nowoczesnego wzornictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.