Niedrogie kamienne umywalki nablatowe InduStone

Umywalki wykonane z prawdziwego kamienia wyglądają przepięknie, niestety dla wielu są nieosiągalne ze względu na wysokie ceny. Kolekcja kamiennych umywalek InduStone może to zmienić.

Kamienna umywalka to prawdziwa ozdoba łazienki. Naturalny kamień mimo pewnej surowości jest piękny. Niepowtarzalny

fot. industone.pl
fot. industone.pl

wzór i naturalna struktura sprawiają, że taka umywalka wygląda niezwykle elegancko, a do tego jest trwała i odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Pomimo tych zalet, na umywalkę kamienną do tej pory decydowało się niewielu. Powód? Wysokie ceny, a po części także duża waga i konieczność odpowiedniej konserwacji podczas sprzątania.

Nowością, która może znacznie zwiększyć popyt na kamienne umywalki jest kolekcja InduStone. Te kamienne umywalki nablatowe są połączeniem dwóch bardzo modnych w ostatnich latach trendów łazienkowych – naturalnego materiału i umywalki jako samodzielnej formy, przypominającej użytkowe dzieło sztuki. Umywalki InduStone są importowane z Indonezji i być może dzięki temu odznaczają się pewnym egzotycznym urokiem widocznym w kolorach i materiałach.

Właśnie oryginalne i rzadko u nas spotykane materiały decydują o atrakcyjności tej kolekcji. Do stworzenia umywalek użyto onyksu, marmuru, piaskowca i kamienia rzecznego w wielu niesamowitych barwach. Ciekawostką jest wykorzystanie skamieniałego starego drewna, z którego wykonano umywalki Fossil Wood. Jak zawsze w przypadku kamiennych umywalek, także w tym przypadku wysoko cenionym walorem tych produktów jest ich unikatowość – każda z nich jest nieco inna, zarówno jeśli chodzi o kształt, surową fakturę widoczną po zewnętrznej stronie, jak i odcień.

fot. industone.pl
fot. industone.pl

Niepowtarzalność umywalek z tej kolekcji wynika nie tylko z właściwości kamienia, ale także sposobu ich wytwarzania. Na początku kamień jest starannie selekcjonowany, następnie ręcznie żłobiony i polerowany – za cały proces są odpowiedzialni indonezyjscy mistrzowie obróbki, słynący ze znawstwa i doskonałych umiejętności. To wszystko sprawia, że umywalki InduStone mogą śmiało konkurować z tradycyjną ceramiką lub być jej oryginalnym dopełnieniem.

Zdjęcie główne: www.industone.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.