Nowe technologie w łazience

Nowoczesne rozwiązania technologiczne znajdują dziś zastosowanie w niemal każdej sferze życia, nie brakuje ich także w urządzeniach łazienkowych.

Cyfrowy sterownik GROHE
Cyfrowy sterownik GROHE

Niemiecka firma GROHE w branży armatury sanitarnej słynie przede wszystkim z wysokiej jakości oraz inwestycji w innowacyjne technologie. Nowoczesne rozwiązania stosowane w urządzeniach sanitarnych GROHE robią wrażenie nawet na najbardziej wymagających użytkownikach.

Znakiem rozpoznawczym marki od lat są trwałe i niezawodne baterie łazienkowe. Nowe baterie GROHE wyposażone są w ceramiczne dyski, które podczas zmiany temperatury wody, płynnie przesuwają się względem siebie. Ruch dysków zapewnia błyskawiczne ustawienie strumienia i temperatury wody, a specjalne mikropory wypełnione smarem wewnątrz głowicy, gwarantują długie lata pracy bez konieczności konserwacji.

Głośne spłukiwanie wody w toalecie może być denerwujące, zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach. Kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem w urządzeniach GROHE jest technologia opracowana w celu zapewnienia cichego spłukiwania wody w toalecie. Specjalny sposób montowania zbiorników spłukujących oraz zawór zaprojektowany dla cichego napełniania spłuczki, tłumią głośne dźwięki i zapobiegają ich przenoszeniu się. Cichy przepływ wody jest bardziej komfortowy zarówno dla użytkowników łazienki, jak i pozostałych domowników.

Najbardziej innowacyjnym i nowoczesnym rozwiązaniem w ofercie GROHE wydaje się jednak kolekcja produktów, umożliwiających cyfrową kontrolę łazienki. Za pomocą specjalnego cyfrowego sterownika, możemy w intuicyjny sposób włączyć i wyłączyć przepływ wody, dostosować jej temperaturę i strumień. Jeden przycisk wystarczy, aby ustawić rodzaj natrysku jeszcze przed wejściem pod prysznic i od pierwszego momentu cieszyć się kąpielą dostosowaną idealnie do naszych upodobań.

Choć dla jednych takie urządzenia mogą być tylko zbędnym i zbyt kosztownym wydatkiem, nie da się ukryć, że z ich pomocą korzystanie z łazienki może być tak wygodne, komfortowe i oszczędne, jak nigdy wcześniej.

źródło zdjęcia: www.grohe.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.