Nowe umywalki Koło Twins

Jak połączyć lekkość i delikatność linii z nowoczesną, ascetyczną formą? W ostatnim czasie w kolekcjach ceramiki łazienkowej pojawia się coraz więcej modeli, które mają odznaczać się nowoczesną, a zarazem łagodną sylwetką. W ten trend wpisują się nowe umywalki z kolekcji Twins marki Koło.

Nowy trend – minimalizm w lekkiej odsłonie

fot. kolo.com.pl

Po długim okresie panowania chłodnego minimalizmu, do łazienek wprowadzane są nowe akcenty – bardziej subtelne i lekkie formy, miękkie, łagodne linie i komfortowe udogodnienia dla łatwiejszego użytkowania. Nowoczesna ceramika przestaje być zgeometryzowana, choć nadal charakteryzuje się prostymi, pozbawionymi zbędnych dodatków kształtami. Teraz staje się jednak coraz bardziej delikatna i przyjazna użytkownikowi. Choć nowe tendencje to jeszcze nie rewolucja, przesunięcie akcentów w filozofii tworzenia przestrzeni łazienkowej jest wyraźnie widoczne. Dobrym przykładem mogą być nowe modele umywalek z nagradzanej (w ubiegłym roku prestiżową Red Dot Award) kolekcji Twins marki Koło. Umywalki wraz z nowymi szafkami idealnie wpisują się w najnowsze łazienkowe trendy, a dzięki świetnie zaprojektowanym liniom urzekają już na pierwszy rzut oka.

Idealny zestaw z nową szafką
Nowe umywalki posiadają prostokątną misę wewnętrzną i wyjątkowo niski rant, który jest nie tylko praktyczny, ale także łagodzi wygląd umywalki. Dostępne szerokości to: 50, 60 i 80 cm. Umywalki Twins doskonale sprawdzą się zarówno w łazience rodzinnej, dla pary i singla. Doskonałym dopełnieniem są dla nich designerskie szafki, które pomagają stworzyć idealnie dopasowany, modny i funkcjonalny zestaw. Nowe szafki Twins o szerokości 80 cm, występują w trzech wariantach: z jedną szufladą, z dwoma szufladami, z podwójnymi drzwiami. Dostępne kolory to: biały połysk, szary mat i czarny mat. Ich najważniejsze, praktyczne zalety to odporność na wilgoć, boki wzmocnione metalem i mechanizm cichego zamykania.

Zdjęcie główne: kolo.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.