Nowość w kolekcji Deante Peonia

Choć na rynku ceramiki sanitarnej stale przybywa designerskich, minimalistycznych kolekcji, miłośnicy klasycznego stylu także mogą znaleźć coś dla siebie. Peonia to jedna z najpiękniejszych kolekcji ceramiki łazienkowej Deante. Od niedawna poszerzyła się o nowoczesną bezrantowa miskę wc.

deante peonia
fot. informatorbudownictwa.pl

Łazienka to miejsce, w którym niezależnie od panujących trendów chcemy czuć się dobrze. Pewnie dlatego wybierając wyposażenie łazienki, częściej decydujemy się na klasyczne, harmonijne formy. Kolekcja Peonia polskiego producenta Deante to doskonałe połączenie wysokiej jakości i subtelnej estetyki w klasycznym wydaniu. Poszerzenie kolekcji o nowe produkty z pewnością przysporzy jej nowych fanów.

Inspirowane światem kwiatów
Peonia to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych kolekcji Deante. Ceramika charakteryzuje się miękkimi liniami, okrągłymi kształtami nawiązującymi do pełnych i delikatnych kwiatów peonii. Delikatne, eliptyczne umywalki dostępne są w wersji podwieszanej i stawianej na blacie. Serię umywalek dopełniają podwieszane miski wc z wolno opadającą deską. Ze względu na opływowe kształty i niewielkie rozmiary produkty z kolekcji Peonia idealnie nadają się do małych łazienek.

deante peonia
fot. deante.pl

Bez kołnierza, bez bakterii
Nowym produktem w kolekcji Peonia jest bezrantowa miska wc. Peonia Zero to miska bez kołnierza, która podobnie jak jej odpowiedniki w kolekcjach innych marek, ułatwia utrzymanie czystości i higieny w strefie toalety. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zapomnieć o stosowaniu agresywnych środków dezynfekujących i czasochłonnym szorowaniu. Do czyszczenia miski bezrantowej wystarczy miękka szmatka. Kolejnym atutem Peonii Zero jest ekologiczne spłukiwanie, do którego wystarczą 2,4 lub 5 litrów wody. Nowa miska wc Deante z ukrytymi otworami montażowymi dodatkowo podnosi walory estetyczne kolekcji.

Peonia Deante to na polskim rynku ceramiki łazienkowej wyjątkowo udane połączenie klasycznej estetyki i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wraz z nową miską wc i zaokrąglonymi, precyzyjnymi bateriami produkty z tej kolekcji tworzą funkcjonalną i przyjemną dla oka całość.

Zdjęcie główne: www.deante.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.