Nowości w ofercie Kermi

Elegancka kabina stworzona z myślą o wysokich osobach, system zapobiegający bryzganiu wody, prezenty i szereg promocji – to wszystko czeka na klientów bawarskiej marki, specjalizującej się w produkcji kabin prysznicowych.

Kermi to niemiecka firma z historią sięgającą lat 60-tych XX wieku ,specjalizująca się w technice grzewczej oraz produkcji pryszniców. W ofercie Kermi można znaleźć wiele innowacyjnych rozwiązań do strefy prysznicowej. Najnowsze modele i usługi tej marki zadowolą zwłaszcza klientów ceniących nowości technologiczne oraz wysokich użytkowników kabin.

fot. kermi.pl

Jedną z nowości w ofercie Kermi jest kabina Pega, stworzona z myślą o zapewnieniu komfortu podczas brania prysznica dla każdego użytkownika, bez względu na wzrost. W ofercie klasycznych kabin oraz kabin typu walk-in znajduje się kilka wysokości: dla walki-in 1850 i 2000 mm, dla ściany bocznej, skróconej 1600 mm, 1500 mm dla parawanów nawannowych. Ważną cechą kabin Pega jest piękne wzornictwo – gładka tafla szkła z subtelnymi, delikatnie wyglądającymi uchwytami i profilami tworzą bardzo elegancki wygląd kabiny. Inne zalety Pega to mechanizm unoszący, niwelujący problem nierówności podłogi,  mechanizm windowy, umożliwiający regulację w każdym kierunku i ułatwiający płynne domykanie. Wszystkie modele mogą zostać wyposażone w próg zwiększający szczelność.

Ochronę przed bryzganiem wody zapewnia także kabina Osia, ze specjalną poziomą listwą w kształcie rynny. W promocji trwającej od 1.09.2018, do kabiny dołączono praktyczne prezenty, które ułatwią pozbycie się nadmiaru wilgoci.

Tej jesieni w ofercie Kermi dostępnych jest także wiele innych promocji, m.in. obniżenie ceny o VAT czy gratisowy pomiar i montaż kabiny przez pracowników Kermi, w przypadku zamówień specjalnych.

Warto przy tym wspomnieć, że swoim klientom Kermi oferuje części zamienne nawet 20 lat po zakupie, także w przypadku wycofania modelu z produkcji. Do skorzystania z oferty niemieckiej marki zachęca również usługa KermiEXTRA, umożliwiająca wykonanie specjalnych zamówień: nieszablonowych wersji przeszkleń, mechanizmów w zawiasach, uchwytów oraz pomysłów na aranżacje trudnych technicznie powierzchni.

Zdjęcie główne: www.kermi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.