Okrągłe nablatowe umywalki Moon

Kształt okrągły jest jednym z najbardziej naturalnych dla ludzkiego oka. Okrągłe elementy w naszym otoczeniu wprowadzają poczucie ładu i harmonii, a wszelkie zaokrąglenia w przypadku ceramiki sanitarnej dodatkowo wpływają na komfort użytkowania. Oto seria umywalek marki Ravak, która hołduje okrągłym formom w łazience.

fot. ravak.pl

Znakomitym przykładem zastosowania tej właśnie formy do stworzenia nowoczesnych umywalek jest seria Moon marki Ravak. Już sama nazwa wskazuje, co było inspiracją do powstania ceramiki. Okrągłe, białe umywalki, niczym księżyc w pełni, skupiają na sobie uwagę oglądającego wnętrze łazienki. Są proste, a jednocześnie lekkie, doskonale nadają się do łazienki, łączącej nowoczesne trendy oraz nastrój spokoju i harmonii.

Podobnie jak księżyc, umywalki Moon są zbudowane ze naturalnych składników, przynajmniej częściowo. Do ich produkcji wykorzystano nowoczesny konglomerat. Materiał jest idealne gładki, wyprofilowany, przyjemny w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości, a do tego niesamowicie mocny i wytrzymały.

fot. ravak.pl

W skład serii wchodzi pięć różnych modeli umywalek. Tylko jedna z nich posiada doskonale okrągły kształt, inne są lekko owalne lub asymetryczne z praktycznymi półki. Umywalka ścięta to model, który można zamontować tuż przy ścianie. Taka różnorodność sprawia, że każdy, kto szuka krągłości w aranżacji łazienki, w serii Moon znajdzie coś dla siebie.

Seria Moon zdobyła nagrodę iF DESIGN AWARD 2018 i Red Dot Design Award, jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu.

Zdjęcie główne: www.ravak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.