Owalna i prostokątna Nova Pro marki KOŁO

Od wielu lat firma KOŁO zachwyca nowoczesnością, ciekawymi rozwiązaniami i przemyślanym wzornictwem w ceramice łazienkowej. Zupełnie niedawno na rynek weszła kolejna seria ceramiczno-meblowa marki KOŁO. Nova Pro, bo o niej mowa, jest propozycją odświeżenia i zastąpienia kultowych już serii Nova i Nova Top. W jej skład wchodzi 115 produktów, które mieszczą się w pięciu liniach funkcjonalnych i wzorniczych dopasowanych do wnętrz o zróżnicowanych potrzebach. Ceramika łazienkowa oraz meble serii Nova Pro są idealne do aranżacji łazienek w domach jednorodzinnych, w mieszkaniach, przedszkolach, szpitalach oraz innych obiektach użyteczności publicznej.

Miska Nova Pro Junior
Miska ustępowa Nova Pro Junior

Linie produktów Nova Pro
Główne linie wzornicze serii Nova Pro można zamknąć w dwóch słowach: owalna i prostokątna. W zależności od indywidualnych upodobań, klient może wybrać do łazienki wszystkie produkty sanitarne i meblowe w ulubionej formie, która nada pomieszczeniu wyjątkowy wygląd. W obydwu liniach do wyboru są modele umywalek w kilkunastu rozmiarach, kompletowanych z postumentami i półpostumentami lub nablatowych, co poza efektem wizualnym ma również znaczenie praktyczne. Poza dwiema liniami wzorniczymi nowej serii marki KOŁO, które różnią się kształtem ceramiki, Nova Pro ma do zaproponowania również trzy linie funkcjonalne. Nova Pro Junior to zestaw urządzeń sanitarnych i mebli łazienkowych dla najmłodszych. Ceramika została w niej zaprojektowana w taki sposób, aby jak najlepiej służyć maluchom. Z kolei Nova Pro Bez Barier to propozycja dla osób starszych i niepełnosprawnych. Zwrócono tu szczególną uwagę na potrzeby osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dla klientów, którzy chcieliby zagospodarować małe pomieszczenie na funkcjonalną i estetyczną łazienkę, powstała linia Nova Pro Pico. Pozwoli ona swobodnie i ergonomicznie zagospodarować niewielkie przestrzenie.

Nova Pro Bez Barier
Nova Pro Bez Barier

Zalety serii Nova Pro
Nowa seria marki KOŁO charakteryzuje się tym, że jest pomyślana w taki sposób, aby zadowolić jak największą rzeszę użytkowników. Dzięki dedykowanym liniom sprawdza się właściwie w każdych warunkach. Sięgną po nią zarówno osoby zamożniejsze, jak również te z mniejszymi środkami finansowymi. Zadowoli ona rodziny z dziećmi, jak również samotne osoby starsze. Każdy może znaleźć odpowiednie dla swojej łazienki produkty Nova Pro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.