Perfekcyjnie skomponowana Bau Ceramic Grohe

Nowa kolekcja znanej, niemieckiej marki Grohe swoją premierę miała na prestiżowych targach ISH we Frankfurcie. Od razu zwróciła uwagę wszechstronnością, doskonałym dopasowaniem i komplementarnością poszczególnych elementów.

Harmonijna całość
Łazienka to pomieszczenie, które zwykle można ogarnąć jednym spojrzeniem tuż przy wejściu. Nic dziwnego, że urządzając jej wnętrze staramy się, aby poszczególne elementy tworzyły jedną harmonijną, dobrze dopasowaną całość. Komplementarność daje poczucie ładu, dzięki któremu człowiek czuje się pewnie i bezpiecznie. Bau Ceramic Grohe to kolekcja, która odznacza się funkcjonalnością i doskonałym uzupełnianiem się form. Tworzy spójną kompozycję, które nadaje łazience zrównoważony, klasyczny, a zarazem nowoczesny wygląd. Z pewnością jest to kolekcja uniwersalna, która może przypaść do gustu każdemu.

fot. grohe.pl

Do domu i przestrzeni publicznej
Miękkie i smukłe linii ceramiki Bau nawiązują do uniwersalnych i ponadczasowych wzorców. W formach umywalek, bidetów i misek wc, nie sposób doszukać się jakiegokolwiek ekstrawaganckiego elementu, choć nie można powiedzieć, że jest to kolekcja staroświecka. Dzięki tym cechom może doskonale sprawdzić się zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej.

fot. grohe.pl

Dopsowane umywalki, miski wc i baterie
W skład Bau Ceramic wchodzą umywalki o trzech rozmiarach: 55 cm, 60 cm i 65 cm, umywalka do mycia rąk o szerokości 45 cm oraz umywalki do zabudowy. Wraz z nimi dostępny jest postument lub półpostument do zasłonięcia syfonu. W kolekcji nie brakuje także szerokiej oferty bezrantowych misek wc, bidetów i pisuarów – stojących lub podwieszanych. Toalety mogą być dostępne w wersji myjącej oraz z deską wolno opadającą. Dodatkową zaletą misek wc jest możliwość ich odczepiania w celu łatwiejszego czyszczenia. Mycie ceramiki staje się znacznie łatwiejsze, a bark rantów gwarantuje większą higienę i dokładniejsze spłukiwanie. Całości dopełniają dopasowane, klasyczne baterie doskonałej jakości, z których marka Grohe słynie od lat.

Zdjęcie główne: www.grohe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.