Ponadczasowa geometria w łazience

Są takie kształty, które zawsze będą pasować do każdego mieszkania czy domu i które zawsze i wszędzie będą wyglądać elegancko, dystyngowanie, a jednocześnie bardzo klasycznie. Przykładem wspomnianego powyżej myślenia o wystroju łazienki, a konkretnie o ceramice do naszej łazienki, jest seria „Quattro”, którą możemy znaleźć w ofercie firmy „Koło”. Nie jest to seria zawierająca wszystkie elementy, jakie moglibyśmy chcieć w naszej łazience zamontować, ale bezproblemowo daje się ją połączyć z innymi seriami, tworząc w ten sposób niepowtarzalną całość. Tym, co serię „Quattro wyróżnia najbardziej, jest jej zorientowanie na kąty proste.

Elegancka prostota

umywalka z serii "Quattro"
umywalka z serii „Quattro”

Zasadniczo w serii „Quattro” znajdziemy umywalki, miski ustępowe, deski sedesowe, półpostumenty, bidety, szafki wiszące podumywalkowe oraz szafki boczne wysokie, jak również lustra z oświetleniem oraz nóżki meblowe. Wydawać by się mogło, że to i tak dość bogata oferta, ale to nie koniec, bowiem niemal każdy wymieniony element jest dostępny w rozmaitych rozmiarach, kolorach oraz wersjach. To ostatnie szczególnie dotyczy umywalek – do wyboru mamy aż osiem wzorów, co oznacza, że bez jakichkolwiek kłopotów znajdziemy wśród nich coś, co idealnie będzie pasować do naszej łazienki.

Kolorystycznie dominuje oczywiście tradycyjna, klasyczna biel. Jednak dzięki temu, że część elementów serii „Quattro” można kupić także w kolorze antracytowym (konkretnie są to szafki podumywalkowe i wysokie boczne), możemy z łatwością wprowadzić do łazienki element kontrastowy, który tylko uwypukla i podkreśla surową elegancję tego zestawu.

Jeszcze więcej prostokątów

łazienka z wyposażeniem "Quattro"
łazienka z wyposażeniem „Quattro”

Żadna łazienka nie może się obyć bez wanny lub prysznica, w serii „Quattro” wanny jednak nie ma – ale ten brak można z łatwością uzupełnić dobierając odpowiedniego rozmiaru wannę z serii „Clarissa”. Wanny te są całkowicie kompatybilne stylistycznie i pod względem designu z elementami serii „Quattro”, są bowiem także prostokątne i zaprojektowane bez zbędnej przesady.

Zwolennicy kabin prysznicowych również mogą naszą geometryczną serię dopełnić prostokątnym brodzikiem (głębokim lub płytkim, wedle upodobań) – jako sensowny wybór polecam serie „Terra” i „Pacyfik”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.