Praktyczne i efektowne umywalki meblowe

Wybór optymalnej umywalki zależy przede wszystkim od naszych potrzeb, oczekiwań, gustu oraz wielkości łazienki. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są umywalki meblowe, które są kompletowane ze specjalnymi szafkami, dzięki którym możemy zachować w łazience należyty ład i porządek oraz sprawić, że wnętrze będzie ciekawie zaaranżowane.

98a8589d33511a3e39095804ea18af46

Rozwiązania dla wymagających

Na uwagę na pewno zasługuje seria Varius firmy Sanitec KOŁO, ponieważ znajdują się w niej umywalki różne, pod względem estetyki umywalki meblowe przeznaczone zarówno do mniejszych, jak i większych wnętrz. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest to, że umywalki meblowe o szerokości 80 oraz 100 cm są na tyle duże, że można na nich spokojnie postawić przybory toaletowe oraz najbardziej potrzebne kosmetyki. Resztę akcesoriów można schować w szafce pod umywalką, dzięki czemu w łazience zawsze będzie panował ład i porządek. Meble Varius – szafki podumywalkowe, boczne oraz lustra i półki są produkowane w trzech kolorach biały połysk, wenge i ciemny grafit, dzięki czemu można je dobrać do łazienek i salonów kąpielowych utrzymanych w różnorodnych tonacjach kolorystycznych.
Z kolei umywalki meblowe Rekord mają bardzo klasyczną formę i mogą być kompletowane z szafkami i meblami tej samej serii w kolorach: front – biały połysk, korpus – wenge. Idealnie nadają się do łazienek minimalistycznych i utrzymanych w jasnych kolorach, ponieważ podkreślą wytworność przestrzeni.d0647fe49eb905733b611a6065ae8686

Same zalety

Umywalki i perfekcyjnie dopasowane do nich meble są bardzo dobrą propozycją dla wszystkich osób, które lubią łączyć niezwykle estetyczny wygląd łazienki z funkcjonalnością. Dzięki umywalkom meblowym możemy zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale także łatwiej utrzymać porządek w łazience. Wszystkie przybory toaletowe, kosmetyki oraz detergenty będą schowane, ale będą też bardzo blisko w razie potrzeby. Dodatkowo umywalki meblowe pozwalają na wykreowanie niezwykle oryginalnej aranżacji w łazience, dzięki czemu może stać się ona niezwykle pięknym pomieszczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.