Praktyczne i komfortowe umywalki nablatowe z cienkim rantem Massi

Cienkie ranty są niezwykle eleganckie i designerskie, ale mogą mieć także kilka praktycznych właściwości. Widać to doskonale na przykładzie nowej kolekcji umywalek nablatowych marki Massi.

Lekkość miła dla oka
Cienkie ranty wanien i umywalek to coraz częściej pojawiający się trend w nowych kolekcjach ceramiki

fot. massi.pl

łazienkowej. Delikatne, na pierwszy rzut oka kruche brzegi ceramiki są przede wszystkim miłe dla oka. Dodają lekkości geometrycznym, ciężkawym formom urządzeń sanitarnych, są bardzo eleganckie i doskonale pasują do designerskich wnętrz. Ich ogromną zaletą na polu estetyki jest fakt, że w niekiedy surowych i ascetycznych aranżacjach w duchu minimalizmu, wnoszą powiew łagodności. Uzyskanie cienkich rantów w umywalkach i wannach stało się możliwe stosunkowo niedawno, za sprawą nowych, udoskonalonych technologii produkcji.

Stworzone według najnowszych trendów
Nowy trend we wzornictwie łazienkowym został wykorzystany w kolekcji umywalek nablatowych Massi. Producentowi trzeba pogratulować pomysłu, bo cienkie ranty w umywalkach tego typu to z pewnością strzał w dziesiątkę. Umywalki stawiane na blat w ostatnich sezonach są zdecydowanym liderem popularności, w ogromnej mierze dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi. Po zastosowaniu cienkich rantów umywalki nablatowe prezentują się jeszcze lepiej, a do tego zyskują kilka dodatkowych, praktycznych zalet.

W kolekcji Massi dostępnych jest aż 5 różnych modeli umywalek, różniących się rozmiarami i kształtem.

Niewielka Alizma to kompaktowa, kwadratowa umywalka o cienkich, filigranowych liniach. Dzięki swojej smukłości i niewielkim gabarytom świetnie sprawdzi się łazienkach, gdzie każda ilość wolnego miejsca ma znaczenie.

Obszerna Adiuca odznzacza się eleganckim, prostokątnym kształtem, który nie tylko cieszy oko, ale także zwiększa komfort użytkowania, zapobiegając rozchlapywaniu.

Atimo to kolejny prostokątny model, który wyróżnia się wyraźniej zarysowaną formą. Może stanowić elegancki i stylowy, a jednocześnie mocny akcent nowoczesnej łazienki.

Efektowny model Agio o okrągłym kształcie i asymetrycznym wnętrzu pozwala na ustawienie na umywalce dodatkowych akcesoriów.

fot. massi.pl

Alama to zdecydowanie najbardziej oryginalna propozycja z kolekcji. Kwadratowa, średniej wielkości misa posiada otwór na baterię w narożniku, dzięki czemu zyskuje unikatowy designerski charakter.

Wszystkie umywalki są pokryte powłoką Nano Clean, zapobiegającą gromadzeniu się brudu. Modele objęte są 5-letnią gwarancją.

Zdjęcie główne: www.massi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.