Preciosa – po prostu piękna

Preciosa znaczy po hiszpańsku piękna i taka jest właśnie seria ceramiki oraz mebli marki Keramag Design. Głównymi elementami, które wyróżniają tę serię jest ponadczasowa elegancja, proste bryły oraz chromowane uchwyty szafek o okrągłym kształcie. 

seria ceramiki PreciosaBiała geometria

Serię Preciosa oparto na kształcie prostokąta – to wyjściowy kształt wszystkich produktów. Prostokątna ceramika w połączeniu z okrągłą misą umywalki, bidetu czy uchwytami szafek pozwala na urządzenie łazienki o przejrzystym układzie i elegancji. Seria przeznaczona jest dla użytkowników, którzy cenią dobry smak, a we wnętrzach lubią proste i praktyczne kształty. Na uwagę na pewno zasługują wanny z tej serii, które także mają prostokątny kształt. Są one spore, dzięki czemu zapewniają maksymalny komfort, także podczas kąpieli we dwoje. Ceramika Preciosa jest dostępna w różnych rozmiarach, dzięki czemu można ją dopasować do różnych wnętrz – zarówno tych małych, jak i całkiem przestronnych. Poza tym, biała ceramika wspaniale wygląda zarówno w łazienkach jasnych, jak i ciemnych.

seria Preciosa

Meble łazienkowe w kolorze białego połysku spójnie uzupełniają gładkie powierzchnie ceramiki Preciosa . Pojemne szafki wiszące boczne stanowią nie tylko funkcjonalny schowek, ale i są ozdobą samą w sobie. Zbliżone kształty i jednolite odcienie zapewniają przejrzystą aranżację. Uzupełnieniem serii Preciosa są lustra z oświetleniem. Jedno z prostokątnych luster ma oświetlenie w kształcie koła, a drugie odwrotnie – okrągłe zwierciadło, na tle świetlnego prostokąta.

Cicho i z pomysłem

Urok estetyczny serii Preciosa jest ściśle połączony z jej funkcjonalnością. Drzwi oraz szuflady z mechanizmem cichego zamykania to dodatkowy komfort użytkowania. Możliwość montażu drzwi z otwieraniem na lewą lub prawą stronę, pozwala na swobodne aranżowanie wnętrza. Zastosowanie wysokiej jakości płyty odpornej na wilgoć sprawia, że meble będą służyć w idealnym stanie przez długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.