Prostota i oszczędność serii GAP od Roca

Na rynku ceramiki łazienkowej nie brakuje nowoczesnych i ciekawych rozwiązań. Jedni stawiają na oryginalność, wyrafinowane kształty oraz niebanalne pomysły. Inni wolą trzymać się klasycznych rozwiązań udoskonalając je i wydobywając z nich nowe piękno. Do tego właśnie rodzaju projektantów należy Antonio Bullo, zdobywca czterech złotych medali na Międzynarodowym Konkursie Ceramiki Artystycznej i dwóch nagród Design Plus na Targach ISH we Frankfurcie. On jest też autorem nowej serii ceramiki oraz mebli łazienkowych GAP firmy Roca.

Szafki podwieszane
Szafki podwieszane

Produkty ceramiczne serii GAP
Oferta serii GAP jest bardzo bogata i zapewnia doskonały wybór asortymentu do każdej łazienki. W skład serii wchodzą umywalki w siedmiu różnych rozmiarach, dostosowanych do wymogów współczesnego klienta. Można je montować na blacie, na szafce, komponować z półpostumentami lub ozdobnymi syfonami. Dodatkowo seria GAP oferuje umywalki meblowe z szerszą półką ceramiczną, która zapewnia większą przestrzeń dla akcesoriów łazienkowych. Tutaj również mamy do wyboru kolejne trzy rozmiary. W zestawie znajdziemy również dwie umywalki niestandardowe, a mianowicie półblatową oraz narożną. Wśród produktów serii GAP są również miski ustępowe oraz bidety. Mogą być stojące, podwieszane lub kompaktowe z deską standardową albo wolnoopadającą.

Miska ustępowa stojąca
Miska ustępowa stojąca

Meble serii GAP
Ważnym elementem i dopełnieniem kolekcji GAP są meble łazienkowe, które idealnie komponują się z ceramiką. Szczególnie zestawy umywalek z szafkami współgrają ze sobą prostotą i oszczędnością formy. Meble łazienkowe GAP są gładkie i mają proste kształty, co umożliwia łatwe utrzymanie ich w czystości. Dodatkowo komfort użytkowania zapewniają mechanizmy samodomykające się. Warto zauważyć, że poza funkcjonalnością meble serii GAP charakteryzuje również przyjemny dla oka design, którego wykończenie stanowią eleganckie uchwyty oraz modne kolory. Co ważne, szafki w siedmiu różnych szerokościach mogą być montowane zarówno w wersji podwieszanej, jak również z dwoma lub czterema nóżkami. Do wyboru mamy szafki z półkami lub szufladami oraz prawo- lub lewostronną kolumnę z regulowanymi półeczkami. Rozwiązania serii GAP mogą stanowić kompletną propozycję aranżacji różnych łazienek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.