Rekordowo tania łazienka – seria „Rekord”

W dzisiejszych czasach ekonomia dnia codziennego i konieczność oszczędzania pieniędzy niezwykle często determinuje i ogranicza nasze możliwości. Nic więc dziwnego, że staramy się szukać jak najtańszych ofert cenowych nie tylko jeśli chodzi o produkty spożywcze, ale także i w dziedzinie dóbr nieco bardziej „luksusowych”, za jakie przywykło się uważać dobre jakościowo wyposażenie łazienki. Na szczęście dla nas nadal istnieją i działają firmy takie jak „Koło”, które obok droższej ceramiki sanitarnej oferują również i wyposażenie tańsze, które jednak jakościowo niewiele (o ile w ogóle) ustępuje przedmiotom droższym. Podstawową różnicą jest zwykle to, że w tańszych seriach nie wszystkie potencjalnie potrzebne nam elementy będą dostępne.

Tanie i ładne

szafki Rekord
szafki Rekord

Seria „Rekord”, której chciałbym poświęcić ten krótki artykuł, składa się z niemałej liczby elementów, bowiem sumarycznie jest ich aż czterdzieści – to naprawdę dużo. Wśród nich zaś znajdziemy praktycznie wszystko, czego dusza zapragnie za wyjątkiem wanien, kabin prysznicowych i baterii łazienkowych. Mamy tu więc umywalki w różnych rozmiarach i fasonach, półpostumenty, zestawy WC, szafki podumywalkowe stojące i wiszące (dostępne w dwóch kolorach: białym oraz z korpusem w kolorze wenge), miski ustępowe wiszące, zestawy podtynkowe, deski sedesowe, bidety wiszące, nóżki meblowe, szafki boczne wiszące (wysokie i górne, także w dwóch wariantach kolorystycznych), kosz na bieliznę, lustra, a nawet zestaw oświetleniowy! Jak widać jest w czym wybierać, a ze względu na przystępne ceny jest to świetny sposób na zaoszczędzenie paru groszy na inne elementy, które chcielibyśmy (albo musimy) w naszej łazience mieć.

Wysoka jakość za małe pieniądze

umywalka Rekord
umywalka Rekord

Firma „Koło” znana jest z wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów, tak więc i w przypadku serii „Rekord” pomimo zaskakująco korzystnej ceny nie musimy się obawiać, że dostaniemy przysłowiowego bubla – sam zresztą postanowiłem sprawdzić jak to jest i kupiłem parę elementów z tej serii. Służą mi do dziś bezawaryjnie, a są eksploatowane dość intensywnie, bo mam sporą rodzinę. Mogę więc ze spokojnym sumieniem polecić tę serię wszystkim, którym zależy na oszczędności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.