Różnorodność wariantów – seria „Vitelle”

W ostatnim czasie coraz częściej zdarza się, że serie wyposażenia łazienkowego oferowane przez rozmaitych producentów nie pozwalają na jakąkolwiek modyfikację czy wybór choćby kolorystyki zestawu – mamy z góry określony kolor (wymyślony przez projektanta i uznany przez niego za najodpowiedniejszy), co sprawia czasem, że choć dana seria odpowiada nam wzorniczo, to ze względu na niepasujący do naszego gustu kolor decydujemy się na zakup czegoś innego. Na tym tle bardzo pozytywnie wyróżnia się seria „Vitelle” oferowana przez firmę „Keramag”. Kupując tę serię mamy niemały wpływ na jej ostateczny kształt i wygląd.

Kształty i kolory

umywalka Vitelle
umywalka Vitelle

Już sama ilość dostępnych w obrębie tej serii elementów wyposażenia jest naprawdę imponująca, wymienię więc tylko pokrótce najważniejsze z nich: umywalki (wszelkiego typu i każdego rodzaju, łącznie z asymetrycznymi) i akcesoria do nich, szafki podumywalkowe (stojące i narożne), zestawy WC (stojące i podwieszane na ścianach), zbiorniki, deski sedesowe, bidety (stojące i podwieszane) wraz z akcesoriami, umeblowanie (w tym szafki boczne wysokie i niskie, półki wiszące oraz szafki z lustrami), brodziki tradycyjne i narożne (te ostatnie półokrągłe lub pięciokątne) oraz wanny (prostokątne w kilku rozmiarach). To tylko ogólna lista, bowiem na pełną zabrakłoby tu zapewne miejsca. A dodajmy jeszcze, że meble możemy kupić w kolorze dzikiej gruszy lub drewna wiśni, no i oczywiście także pod względem rozmiarów mamy niemały wybór!

Piękno i funkcjonalność

szafka podumywalkowa Vitelle
szafka podumywalkowa Vitelle

Nie spodziewałem się osobiście po serii „Vitelle” aż tak nieprawdopodobnej konfigurowalności. Zaskoczyły mnie też niektóre pomysły na udogodnienie nam życia. Weźmy dla przykładu szuflady w szafkach podumywalkowych, które są na tyle głębokie i wysokie, żeby można było w nich zmieścić sporo drobiazgów, ale także wyposażone w poręczne „kosze” na kosmetyki, żeby te drobiazgi było nam wygodniej wyjmować. Proste, ale niezwykle skuteczne, a takich usprawnień jest w tej serii całe mnóstwo. Ze względu na wszystkie wymienione cechy serii „Vitelle” wystawiam jej całkowicie zasłużoną i absolutnie bezdyskusyjną „piątkę”, a wszystkim, którzy zdecydują się kupić tę serię do swych łazienek już z góry gratuluję doskonałego wyboru!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.