Squaro Prestige Villeroy&Boch – wanna klasy premium

Ręcznie wykonana wanna z drewnianą lub skórzaną powierzchnią na zewnątrz i najnowocześniejszym materiałem wewnątrz to jakościowy majstersztyk. Właśnie taka jest wolnostojąca wanna Squaro Prestige marki Villeroy&Boch, dedykowana najbardziej eleganckim i ekskluzywnym wnętrzom.

Wanna – obiekt designerski

Wanna Squaro Prestige to nowa odsłona nagrodzonej za design wanny Squaro Edge 12. Jest to jeden z tych produktów, przy których zaczynamy zastanawiać się czy nadal mamy do czynienia z przedmiotem użytkowym czy dziełem sztuki. W przypadku tej wanny Villeroy&Boch producent używa określenia „obiekt designerski” i chyba jest to najbardziej trafne sformułowanie.

fot. villeroy-boch.pl
fot. villeroy-boch.pl

Wykwintnie na zewnątrz, nowocześnie i komfortowo w środku

Squaro Prestige to wanna o eleganckim, ponadczasowym kształcie z zaokrąglonymi krawędziami. Jej zewnętrzna powierzchnia jest ręcznie wykończona naturalnym fornirem. Jest to produkt unikatowy – w każdym przypadku proces pokrywania drewnem odbywa się zgodnie z zasadami sztuki rzemieślniczej, który może trwać nawet 32 godziny! Co więcej, klient może sam wybrać rodzaj drewna wykończony matowo lub na wysoki połysk, spośród sześciu dostępnych gatunków. Zamiast drewnem wannę można pokryć elegancką brązową skórą lub skórzaną powierzchnią pokrytą kryształami Xirius Rose, układającymi się we wzór inspirowany Shan Shuin, tradycyjną formę chińskiego malarstwa krajobrazowego. Wysoką jakością i zaawansowaną technologią odznacza się także materiał zastosowany we wnętrz wanny. To Quaryl – tworzywo wykonane z naturalnej skały kwarcowej i akrylu, charakteryzujące się ekstremalną odpornością, doskonałą termoizolacją i przyjemną ciepłą powierzchnią.

fot. theluxe.pl
fot. theluxe.pl

Ekskluzywny duet do wyjątkowych wnętrz

Nie da się ukryć, że wanna Squaro Prestige to produkt wyjątkowy, nadający się do wnętrz o ekskluzywnym charakterze. W eleganckim pokoju kąpielowym będzie doskonale prezentować się w duecie z innym luksusowym produktem tej marki – ośmiokątną umywalką z cokołem Octagon. Także w tym przypadku użyto jednego z najbardziej nowatorskich materiałów ostatnich lat, jakim jest TitanCeram. Okrągły, wolnostojący postument z umywalką w kolorze Mocha Finish i Dark Chestnut i obudowana drewnem lub skórą wanna to pewny sposób na stworzenie łazienki o luksusowym wyglądzie.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.cn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.