Subway 2.0 – harmonia i nowoczesność

Kolekcja Subway 2.0 od Villeroy&Boch to dobra propozycja dla wymagających. Łazienkowa seria ceramiki i mebli to przemyślana, różnorodna i bardzo komfortowa opcja, która może zadowolić zarówno właścicieli małych łazienek, miłośników łazienkowego spa, jak i poszukujących komfortowych rozwiązań do łazienek rodzinnych.

Na każdą miarę

Subway 2.0
fot. villeroy-boch.pl

Wybór kolekcji ceramiki sanitarnej to nie tylko kwestia gustu, czy zasobności portfela. Często okazuje się, że seria wyposażenia, która najbardziej się nam podoba, nie sprawdzi się w ciasnej łazience lub jest mało funkcjonalna. Harmonijne połączenie strony estetycznej i praktycznej w Subway 2.0 może być odpowiedzią na tego typu dylematy. Seria mebli i ceramiki Villeroy&Boch to nowoczesne połączenie różnorodnych form, które można dopasować do każdej łazienki oraz funkcjonalnych rozwiązań, podnoszących komfort życia. Minimalistyczne i eleganckie umywalki, miski WC i bidety o lekko zaokrąglonym kształcie i różnych wymiarach, dobrze współgrają z surowymi meblami o bardziej lub mniej ostrych krawędziach, a praktyczne detale ułatwiają korzystanie z każdego elementu.

Więcej higieny

Subway 2.0
fot. villeroy-boch.pl

W łazience Villeroy&Boch nie może zabraknąć innowacyjnych technologii, które zwiększają poziom higieny i czystości. Z kolekcją Subway 2.0 dobrze współgra nowoczesna seria misek WC DirectFlush, czyli misek bezrantowych o zwiększonej wydajności w wykorzystywaniu wody. Model miski pozbawionej wewnętrznego kołnierza można obecnie znaleźć w ofercie wielu znanych producentów ceramiki łazienkowej. Propozycja Villeroy&Boch to rozwiązanie umożliwiające bardzo dokładne czyszczenie urządzenia, a zarazem oszczędne spłukiwanie wody. Miski WC z serii Subway 2.0 mogą być dodatkowo wyposażone w specjalne, ultrapłaskie deski SlimSeat.

Kolekcja Subway 2.0 to nowoczesny styl, wiele możliwości aranżacji i wygodne użytkowanie. Dzięki różnorodnym formom łazienka może zyskać całkowicie indywidualny charakter, a funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że przekonuje do siebie zarówno wielbicieli designu, jak i miłośników komfortu.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.